Nissan ARIYA wide-open, modern interior

Odvážny dizajn, ktorý prevýši očakávania

DIZAJN

Chceme, aby duša každého modelu Nissan mala charakteristickú japonskú DNA vyjadrenú jednoduchým, no zároveň moderným spôsobom – niečo, čo nazývame 'Nadčasový japonský futurizmus.'

Alfonso Albaisa,

viceprezident pre globálny dizajn

Bez obmedzení sa formujú nové možnosti dizajnu

INTERIÉR

Nissan ARIYA wide-open, modern interior

Chceli sme vytvoriť priestorovú architektúru elektromobilu... rovná podlaha, otvorený priestor. Je to skoro, ako keby ste sedeli v salóniku v divadle.

Giovanny Arroba,

hlavný dizajnový riaditeľ

Nissan ARIYA power sliding center console

Často kladené otázky

KOĽKO ĽUDÍ SA ZMESTÍ DO MODELU NISSAN ARIYA?

Nissan ARIYA je určený pre päť osôb.

AKÝ JE NISSAN ARIYA VEĽKÝ A AKÉ SÚ JEHO ROZMERY?

Nissan ARIYA sa považuje za SUV strednej veľkosti. Jeho celková dĺžka je 4 595 mm, pričom šírka je 1 850 mm a výška 1 660 mm. 4

ĎALŠÍ
Objavte model ARIYA
Next photo
/

1 Dostupné len pri niektorých výbavách.

2 Audio systém Bose® Personal je dostupný len pri niektorých výbavách.

3 Funkcie sú k dispozícii v závislosti od verzie ako štandard alebo iba ako voliteľné (za poplatok navyše).

4 Uvedené údaje sú založené na údajoch interného testovania. Informácie sú všeobecné a nevzťahujú sa na konkrétne individuálne vozidlo. Informácie nepredstavujú súčasť ponuky. Údaje sa môžu líšiť v závislosti od viacerých faktorov, ako je napríklad voliteľná výbava, stav batérie, ovládanie klimatizácie, údržba, štýl jazdy a netechnické faktory ako poveternostné podmienky, skutočná trasa atď. Reálne výsledky sa môžu líšiť. Nissan si výslovne rezervuje právo kedykoľvek upraviť kalkulačku.

Zobrazené obrázky a opisy sú ilustračné. V niektorých prípadoch zobrazujú fotografie vozidlá, ktoré nie sú určené pre náš trh a nepredstavujú konkrétny model, stupeň výbavy či ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť k dispozícii, prípadne nemusia byť k dispozícii v rámci štandardnej výbavy alebo iba ako voliteľné.