Nissan ARIYA wide-open, modern interior

Odvážny dizajn, ktorý prevýši očakávania

DIZAJN

Chceme, aby duša každého modelu Nissan mala charakteristickú japonskú DNA vyjadrenú jednoduchým, no zároveň moderným spôsobom – niečo, čo nazývame 'Nadčasový japonský futurizmus.'

Alfonso Albaisa,

viceprezident pre globálny dizajn

Bez obmedzení sa formujú nové možnosti dizajnu

INTERIÉR

Nissan ARIYA wide-open, modern interior

Chceli sme vytvoriť priestorovú architektúru elektromobilu... rovná podlaha, otvorený priestor. Je to skoro, ako keby ste sedeli v salóniku v divadle.

Giovanny Arroba,

hlavný dizajnový riaditeľ

Nissan ARIYA power sliding center console

Často kladené otázky

KOĽKO ĽUDÍ SA ZMESTÍ DO MODELU NISSAN ARIYA?

AKÝ JE NISSAN ARIYA VEĽKÝ A AKÉ SÚ JEHO ROZMERY?

ĎALŠÍ
Objavte model ARIYA
Next photo
/

1 Dostupné len pri niektorých výbavách.

2 Audio systém Bose® Personal je dostupný len pri niektorých výbavách.

3 Funkcie sú k dispozícii v závislosti od verzie ako štandard alebo iba ako voliteľné (za poplatok navyše).

4 Uvedené údaje sú založené na údajoch interného testovania. Informácie sú všeobecné a nevzťahujú sa na konkrétne individuálne vozidlo. Informácie nepredstavujú súčasť ponuky. Údaje sa môžu líšiť v závislosti od viacerých faktorov, ako je napríklad voliteľná výbava, stav batérie, ovládanie klimatizácie, údržba, štýl jazdy a netechnické faktory ako poveternostné podmienky, skutočná trasa atď. Reálne výsledky sa môžu líšiť. Nissan si výslovne rezervuje právo kedykoľvek upraviť kalkulačku.

Zobrazené obrázky a opisy sú ilustračné. V niektorých prípadoch zobrazujú fotografie vozidlá, ktoré nie sú určené pre náš trh a nepredstavujú konkrétny model, stupeň výbavy či ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť k dispozícii, prípadne nemusia byť k dispozícii v rámci štandardnej výbavy alebo iba ako voliteľné.