¹ 19'' disky kolie z ľahkých zliatin sú voliteľné.

² Nemali by ste sa spoliehať len na funkcie pohodlia / asistencie vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Rýchlosť a iné obmedzenia platia. Pre podmienky týkajúce sa technológií Nissan kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo www.nissan.sk

³ ProPILOT je k dispozícii pre obmedzenú škálu vozidiel a iba pre automatické prevodovky. ProPILOT je pokročilá asistenčná technológia, ale nedokáže zabrániť kolíziám. ProPILOT je určený len pre pre diaľnice (cesty oddelené bariérami). Je zodpovednosťou vodiča, aby bol vždy ostražitý, jazdil bezpečne, používal rýchlostné limity a bezpečnú rýchlosť v závislosti od stavu vozovky a aby mal vozidlo kedykoľvek pod kontrolou.

⁴ Na používanie služieb NissanConnect potrebujete používateľský účet služieb NissanConnect a musíte sa zaregistrovať a prihlásiť do aplikácie Služby NissanConnect pomocou svojho používateľského mena a hesla. Ak chcete používať bezplatnú aplikáciu NissanConnect Services, potrebujete smartfón s kompatibilným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s existujúcou alebo samostatnou zmluvou o mobilnom telefóne medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb. Všetky služby podliehajú pokrytiu mobilnou sieťou.
Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii bezplatne v závislosti od modelu a/alebo výbavy. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan.

⁶ Pripojenie mobilného telefónu na používanie NissanConnect by sa malo vykonávať iba vtedy, ak je auto bezpečne zaparkované. Používanie systému by malo byť vždy v súlade s pravidlami cestného zákona. Vodiči by mali systém používať iba vtedy, keď je to bezpečné. Používatelia by si mali byť vedomí potenciálu technológie handsfree na odpútanie pozornosti od cesty, čo by mohlo mať vplyv na úplnú kontrolu nad vozidlom.

⁷ Bezplatné služby (Nissan Google Assistant, história jázd , Nissan Help & Assistance, Breakdown Assistance, stav vozidla) sú v závislosti od modelu/výbavy k dispozícii bezplatne po dobu 7 rokov. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan.

⁸ Zobrazené príslušenstvo je štandardné a/alebo voliteľné len pre vybrané výbavy. Môžu sa účtovať dodatočné poplatky.

Zobrazené obrázky a popisy slúžia na orientačné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel inej špecifikácie, aká je určená pre náš trh a nepredstavujú konkrétny model, výbavu alebo ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť dostupné alebo nemusia byť dostupné ako štandard alebo len ako voliteľná výbava (za príplatok).