¹ Údaje o dojazde sú získané z laboratórnych skúšok v súlade s právnymi predpismi EÚ a slúžia na porovnanie rôznych typov vozidiel. Údaje sa nevzťahujú ku konkrétnemu vozidlu a nie sú súčasťou ponuky. Údaje nemusia odrážať skutočné jazdné výsledky. Oficiálne výsledky môže ovplyvniť voliteľná výbava, údržba, správanie vodiča a netechnické faktory, ako sú poveternostné podmienky. Údaje boli stanovené podľa nového celosvetovo harmonizovaného skúšobného cyklu pre ľahké vozidlá (WLTP).

² Spotreba energie (kWh/km): kombinovaná 17,0-17,3; kombinované emisie CO2 (g/km): 0. Nulové emisie CO2 počas jazdy.

³ Funkcie budú k dispozícii pre úplne nový Townstar EV Van uvedený na slovenský trh v decembri 2022.

⁴ Emisie CO2 a spotreba elektrickej energie v závislosti od jednotlivých krajín.

⁵ Funkcie dostupné iba pre ľavostranné riadenie.

⁶ Záruka výrobcu 5 rokov / 160 000 km (podľa toho, čo nastane skôr) pre rad LCV. Neobmedzený počet najazdených kilometrov na lakovanie, originálne diely a príslušenstvo Nissan, cestnú asistenciu a záruky proti korózii. Ďalšie podrobnosti získate u svojho predajcu Nissan alebo na www.nissan.sk.

⁷ Nemali by ste sa spoliehať iba na funkcie pre komfort pre vodičov. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Platia rýchlostné a iné obmedzenia. Podmienky týkajúce sa technológií Nissan vám poskytne váš predajca Nissan alebo ich nájdete na www.nissan.sk.

⁸ Funkcia ProPILOT Assist je k dispozícii pri obmedzenom počte vozidiel. ProPILOT Assist je pokročilá asistenčná technológia pre vodiča, ktorá však nemôže zabrániť kolízii. ProPILOT Assist je určený na použitie iba na diaľniciach (s protismernými pruhmi oddelenými bariérami) a vyžaduje, aby vodič venoval pozornosť dopravnej situácii a mal ruky na volante ("Eyes On/Hands On"). Vodič je povinný udržiavať pozornosť, riadiť bezpečne, dodržiavať rýchlosť a bezpečnú vzdialenosť s ohľadom na stav vozovky a mal by byť vždy schopný vozidlo ovládať.

⁹ Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii zadarmo v závislosti od modelu a/alebo stupňa výbavy. Ďalšie informácie získate u svojho predajcu Nissan.

¹⁰ Mapy & Live Traffic, Služby diaľkového ovládania a Chytré upozornenia sú platené služby, ale u oprávnených vozidiel vybavených službami NissanConnect sú po dobu 3 rokov poskytované zadarmo. Viac informácií nájdete na stránke produktovej stránke vozidla, ktorú nájdete tu, alebo v brožúre vozidla. Ďalšie informácie získate u svojho predajcu Nissan.

¹¹ Zobrazené príslušenstvo je štandardné a/alebo voliteľné iba pri vybraných stupňoch výbavy. Môžu byť účtované dodatočné náklady.

Príslušenstvo a akákoľvek ďalšia výbava namontovaná zákazníkom môže mať vplyv na udávané údaje o dojazde vozidla. Na originálne príslušenstvo Nissan sa vzťahuje záruka na nové vozidlo v dĺžke 3 roky/100 000 km (podľa toho, čo nastane skôr), pokiaľ bolo namontované predajcom Nissan alebo servisom Nissan pred odovzdaním vozidla alebo počas záručnej doby nového vozidla. Na originálne príslušenstvo namontované mimo záručnej doby nového vozidla, treťou stranou alebo zákazníkom sa vzťahuje iba záruka na originálne diely a príslušenstvo Nissan v dĺžke 12 mesiacov / neobmedzený počet najazdených kilometrov.

Zobrazené obrázky a popisy sú orientačné. V niektorých prípadoch sú na fotografiách zachytené vozidlá mimo slovenskej špecifikácie a nepredstavujú konkrétny model, výbavu alebo ponuku. Funkcie dostupné v závislosti na verzii, v štandardnej výbave alebo iba ako voliteľná výbava (za príplatok).