Nissan Townstar Van - COVER VISUAL / 3/4 FRONT WITH DELIVERY MAN

ÚPLNE NOVÝ ELEKTRICKÝ NISSAN TOWNSTAR

SCROLL TO EXPLORE

NIssan Townstar Van Interior dashboard and man is driving

PREČO ZVOLIŤ ELEKTROMOBIL

Elektrifikujte budúcnosť vášho podnikania

Úplne nový elektrický Nissan Townstar EV Van je skvelá voľba pre vaše podnikanie. Jeho pôsobivý kombinovaný dojazd až 286 km ¹ zvládne aj tie najdlhšie dni, zatiaľ čo jeho pohonné ústrojenstvo s nulovými emisiami ² vám umožní prístup do všetkých kútov mesta ³.

Nissan Townstar Van : Driving visual in city center with Townstar EV and Townstar ICE

POHONY

Poháňané pokrokovým myslením

Objavte istý výkon a pôsobivú efektivitu. Elektrické hnacie ústrojenstvo úplne nového Nissanu Townstar vám umožní užívať si jazdu bez emisií, zatiaľ čo jeho účinný benzínový motor spĺňajúci normu Euro 6D je vybavený technológiou ECO mode pre nižšiu spotrebu paliva ⁴.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Nájdite si ten svoj

Rovnako ako dokonale ušitá uniforma umožňuje nový Nissan Townstar prispôsobiť si aj tie najjemnejšie detaily: od designu zadných dverí až po usporiadanie sedadiel.

1/2 ROZMERY A NÁKLADOVÝ PRIESTOR

Maximálna dĺžka nákladu: 1,8 m (alebo 3,05 m so sklopenou zadnou prepážkou) - a pripravujeme aj ešte priestrannejšiu verziu úplne nového Nissanu Townstar.

NIssan Townstar Van - Illustration dimensions

Záruka výrobcu 5 rokov alebo 160 000 km ⁶

Nissan ponúka štandardne paneurópsku záruku výrobcu na celý svoj rad úžitkových vozidiel, pre úplný pokoj a istotu, rok čo rok.

Nissan Townstar Van

TECHNOLÓGIA

Objavte nový štandard

Úplne nový Nissan Townstar nastavuje nový štandard pre triedu dodávok vďaka bezpečnostným systémom, konektivite a asistenčným funkciám, ktoré sú bežne dostupné iba v našich osobných vozidlách.

1/2 - 360° KAMEROVÝ SYSTÉM

Parkujte s väčšou istotou. Inteligentný systém Nissan Around View Monitor je vybavený 4 kamerami, ktoré zobrazujú 360° pohľad na vaše vozidlo, aby ste mohli bez námahy manévrovať aj v tých najtesnejších priestoroch ⁷.

Nissan Townstar Van - Close up of Nissan Connect screen showing AVM

1/2 - APPLE CARPLAY® & ANDROID AUTO™

Buďte v kontakte so svojím svetom odkiaľkoľvek. Kompatibilita s Apple CarPlay® a Android Auto™ ⁹ vám umožní prístup k správam, hudbe a aplikáciám vo vašom smartfóne.

Nissan Townstar Van  : Close up visual of the NissanConnect Screen

1/2 - NAVIGÁCIA

Nájdite vždy tú najrýchlejšiu cestu. Infotainment Nissan Connect vás neustále informuje o aktuálnom stave dopravy ¹⁰, alternatívnych trasách a ďalších informáciách.

Nissan Townstar Van : NissanConnect screen with a part of the dashboard
Nissan Townstar Van : Townstar ICE dashboard

KOMFORT A PRAKTIČNOSŤ

Váš svet na dosah ruky

Interiér úplne nového Nissanu Townstar ponúka všetko, čo potrebujete, na dosah ruky. Vďaka šikovnému úložnému priestoru, bezproblémovej konektivite a ergonomickému dizajnu sa môžete sústrediť na jazdu.

PRÍSLUŠENSTVO

Dolaďte detaily podľa svojho

Od praktickosti až po ochranu, prispôsobte si nový Nissan Townstar ešte viac pre vaše podnikanie.¹¹

1/2 - STREŠNÝ NOSIČ

Vyzdvihnite ešte dlhší náklad alebo jednoducho ešte viac zvýšte svoju kapacitu.

Nissan Townstar Van : Roofrack access

1/2 - ODNÍMATEĽNÉ ŤAŽNÉ ZARIADENIE

Užite si praktickosť ťažného zariadenia a čistý vzhľad svojho nového Nissanu Townstar, keď nie je potrebné.

Nissan Townstar Van : Towbar

1/2 - DREVENÁ OCHRANA NÁKLADOVÉHO PRIESTORU

Užite si vyššiu ochranu nákladového priestoru a pokoj pri nakladaní a vykladaní.

Nissan Townstar Van  : ICE seen from 7/8 Rear high with accessories and rear door open

1/2 - LAKŤOVÁ OPIERKA

Zlepšite svoj zážitok z jazdy vďaka väčšiemu pohodliu a dodatočnému a diskrétnemu úložnému priestoru.

Nissan Townstar Van : SEAT COVER DRIVER SEAT

1/2 - DRŽIAK NABÍJACIEHO KÁBLA

Kompatibilný s reverzným štandardným nabíjacím káblom. Udržuje kábel čistý, uprataný a mimo podlahu, keď sa nepoužíva.

Nissan Townstar Van : Charging cable Holder

Často kladené otázky

arrow-icon

¹ Údaje o dojazde sú získané z laboratórnych skúšok v súlade s právnymi predpismi EÚ a slúžia na porovnanie rôznych typov vozidiel. Údaje sa nevzťahujú ku konkrétnemu vozidlu a nie sú súčasťou ponuky. Údaje nemusia odrážať skutočné jazdné výsledky. Oficiálne výsledky môže ovplyvniť voliteľná výbava, údržba, správanie vodiča a netechnické faktory, ako sú poveternostné podmienky. Údaje boli stanovené podľa nového celosvetovo harmonizovaného skúšobného cyklu pre ľahké vozidlá (WLTP).

² Spotreba energie (kWh/km): kombinovaná 17,0-17,3; kombinované emisie CO2 (g/km): 0. Nulové emisie CO2 počas jazdy.

³ Funkcie budú k dispozícii pre úplne nový Townstar EV Van uvedený na slovenský trh v decembri 2022.

⁴ Emisie CO2 a spotreba elektrickej energie v závislosti od jednotlivých krajín.

⁵ Funkcie dostupné iba pre ľavostranné riadenie.

⁶ Záruka výrobcu 5 rokov / 160 000 km (podľa toho, čo nastane skôr) pre rad LCV. Neobmedzený počet najazdených kilometrov na lakovanie, originálne diely a príslušenstvo Nissan, cestnú asistenciu a záruky proti korózii. Ďalšie podrobnosti získate u svojho predajcu Nissan alebo na www.nissan.sk.

⁷ Nemali by ste sa spoliehať iba na funkcie pre komfort pre vodičov. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Platia rýchlostné a iné obmedzenia. Podmienky týkajúce sa technológií Nissan vám poskytne váš predajca Nissan alebo ich nájdete na www.nissan.sk.

⁸ Funkcia ProPILOT Assist je k dispozícii pri obmedzenom počte vozidiel. ProPILOT Assist je pokročilá asistenčná technológia pre vodiča, ktorá však nemôže zabrániť kolízii. ProPILOT Assist je určený na použitie iba na diaľniciach (s protismernými pruhmi oddelenými bariérami) a vyžaduje, aby vodič venoval pozornosť dopravnej situácii a mal ruky na volante ("Eyes On/Hands On"). Vodič je povinný udržiavať pozornosť, riadiť bezpečne, dodržiavať rýchlosť a bezpečnú vzdialenosť s ohľadom na stav vozovky a mal by byť vždy schopný vozidlo ovládať.

⁹ Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii zadarmo v závislosti od modelu a/alebo stupňa výbavy. Ďalšie informácie získate u svojho predajcu Nissan.

¹⁰ Mapy & Live Traffic, Služby diaľkového ovládania a Chytré upozornenia sú platené služby, ale u oprávnených vozidiel vybavených službami NissanConnect sú po dobu 3 rokov poskytované zadarmo. Viac informácií nájdete na stránke produktovej stránke vozidla, ktorú nájdete tu, alebo v brožúre vozidla. Ďalšie informácie získate u svojho predajcu Nissan.

¹¹ Zobrazené príslušenstvo je štandardné a/alebo voliteľné iba pri vybraných stupňoch výbavy. Môžu byť účtované dodatočné náklady.

Príslušenstvo a akákoľvek ďalšia výbava namontovaná zákazníkom môže mať vplyv na udávané údaje o dojazde vozidla. Na originálne príslušenstvo Nissan sa vzťahuje záruka na nové vozidlo v dĺžke 3 roky/100 000 km (podľa toho, čo nastane skôr), pokiaľ bolo namontované predajcom Nissan alebo servisom Nissan pred odovzdaním vozidla alebo počas záručnej doby nového vozidla. Na originálne príslušenstvo namontované mimo záručnej doby nového vozidla, treťou stranou alebo zákazníkom sa vzťahuje iba záruka na originálne diely a príslušenstvo Nissan v dĺžke 12 mesiacov / neobmedzený počet najazdených kilometrov.

Zobrazené obrázky a popisy sú orientačné. V niektorých prípadoch sú na fotografiách zachytené vozidlá mimo slovenskej špecifikácie a nepredstavujú konkrétny model, výbavu alebo ponuku. Funkcie dostupné v závislosti na verzii, v štandardnej výbave alebo iba ako voliteľná výbava (za príplatok).