Možnosti sú elektrické

Vďaka neustálym inováciám predstavuje Nissan ARIYA podnetnú konvenciu. Je to viac než len elektromobil. Je to úplne nový spôsob jazdy.

Niečo, čo vám vyrazí dych

BATÉRIE A HNACIE ÚSTROJENSTVÁ

Nissan ARIYA overhead view cornering in a scenic environment

Začnite s dokonalým prispôsobením

Vďaka radu vozidiel založenému na rôznych kombináciách batérie, motora a pohonu existuje model Nissan ARIYA šitý na mieru každému vodičovi. Zistite, ktorá verzia je pre vás najlepšia.

ARIYA 63 kWh: Sila budúcnosti

Prvá voľba pre cestujúcich s rodinou, ktorá túži po víkendových dobrodružstvách a nechodí pravidelne na dlhé cesty. Štýl Coupe-Crossover s pohonom 2WD, výkonom 218k, krútiacim momentom 300 Nm, maximálnou rýchlosťou 160 km/h a dojazdom až 360 km*. 1 2

ARIYA 87 kWh: Sila cestovania

Maximalizuje dojazd tak, aby vyhovoval potrebám tých, ktorí jazdia na dlhšie vzdialenosti s podobným dojazdom ako pri benzínovom vozidle. Pohon 2WD, výkon 242k a krútiaci moment 300 Nm poskytujú rovnaký výkon ako Ariya 63 kWh s dojazdom zvýšeným až na 500 km*. 1 2

ARIYA e-4ORCE 87 kWh: Sila výkonu

To najlepšie z oboch svetov: pre ľudí, ktorý hľadajú dlhší dojazd so všetkými praktickými výhodami technológie e-4ORCE, aby zmenili pohľad na prémiový zážitok z jazdy. Výkon 306k, krútiaci moment 600 Nm, maximálna rýchlosť 200 km/h a dojazd až 460 km*. 1 2

ARIYA e-4ORCE 87 kWh PERFORMANCE: Maximálna sila

Model, za ktorým sa každý otočí, ponúka najlepšiu kombináciu výkonových technológií s dvomi motormi a pohonom všetkých štyroch kolies.
Ohromujúcich 394k pri zrýchlení z 0 na 100 km/h za 5,1 s a s dojazdom až 400 km *. 1 2

Majte energiu na vysokej úrovni a očakávania ešte vyššie. Preskúmajte až 500 km na jedno nabitie.

DOJAZD A NABÍJANIE

Nissan ARIYA smartphone displaying charging information

Nabíjajte inteligentne

Naplánujte si domáce nabíjanie zo smartfónu a vyberte si časy, kedy sú náklady na elektrinu nižšie.

NABÍJANIE DOMA (TYP 2)

Najjednoduchší spôsob nabíjania doma je použitie kábla typu 2 dodávaného s AC nabíjačkou, ktorú si môžete nechať nainštalovať odborníkom.

Nissan Aryia Home charging type 2

Každý Nissan ARIYA sa dodáva s rôznymi výhodami – nulové emisie sú len začiatkom.

VÝHODY ELEKTROMOBILOV

Nissan ARIYA charging at home in carport

Nižšie náklady na údržbu

Keďže má elektromobil menej pohyblivých častí ako bežný automobil, môžete sa vyhnúť pravidelnej výmene drahých dielov.

Ďalšie úspory

Vaše mesto alebo štát môžu vlastníkom elektromobilov ponúkať ďalšie výhody a stimuly – od daňových úverov až po odpustenie poplatkov za preťaženie.

Často kladené otázky

AKÝ MÁ NISSAN ARIYA DOJAZD?

Nissan ARIYA má v závislosti od verzie dojazd až 500 km.

Nissan ARIYA ponúka WLTP kombinovaný dojazd až 360 km (pre verziu ARIYA 63 kWh) a až 500 km (pre verziu ARIYA 87 kWh).

JE NABÍJANIE MODELU NISSAN ARIYA LACNEJŠIE AKO PALIVO?

Plné nabitie vášho vozidla Nissan ARIYA doma pri bežných domácich poplatkoch stojí len pár eur. A ak využijete lacnejšiu elektrinu cez noc, bude stáť ešte menej. Porovnajte to s cenou za nádrže benzínu alebo nafty a úspory sú zrejmé.

ĎALŠÍ
Preskúmajte Asistenciu vodiča a bezpečnosť
Next photo
Nissan

1 Cyklus WLTP čaká na oficiálnu homologizáciu v roku 2021.

2 Hodnoty dojazdu boli stanovené na základe laboratórnych testov v súlade s európskou legislatívou a slúžia na porovnanie rôznych typov vozidiel medzi sebou. Informácie neodkazujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky. Hodnoty nemusia odrážať výsledky jazdy v reálnych podmienkach. Oficiálne výsledky môže ovplyvniť voliteľné vybavenie, údržba, štýl jazdy a iné faktory, ako napríklad poveternostné podmienky. Hodnoty boli stanovené na základe nového testovacieho cyklu WLTP.

Zobrazené obrázky a opisy sú ilustračné. V niektorých prípadoch zobrazujú fotografie vozidlá, ktoré nie sú určené pre náš trh a nepredstavujú konkrétny model, stupeň výbavy či ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť k dispozícii, prípadne nemusia byť k dispozícii v rámci štandardnej výbavy alebo iba ako voliteľné.

Funkcie sú k dispozícii v závislosti od verzie v rámci štandardnej výbavy alebo iba ako voliteľné (za poplatok navyše).