Rád/Rada by som si zarezervoval/a skúšobnú jazdu

Vyberte si (VO VYBRANÝCH DÍLERSTVÁCH NIEKTORÉ MODELY NEMUSIA BYŤ K DISPOZÍCIÍ NA TESTOVACIE JAZDY)

1. Auto

 

2. Predajca

 

Žiadne výsledky – kontaktujte zákaznícky servis Nissan

Toto sú predajcovia v XX

Osobné údaje

Vaše krstné meno musí obsahovat iba písmená.

Vaše priezvisko musí obsahovať iba písmená.

Táto informácia je potrebná pre vyriešenie Vašej žiadosti. Nebudeme vás kontaktovať pre marketingové účely, pokiaľ ste nezvolili danú možnosť.

Ochrana vašich osobných údajov je pre nás prioritou.

Prečo musíte poskytnúť svoje osobné údaje?

Ak nám poskytnete svoje osobné údaje Nissan Sales CEE Kft. - organizačná zložka, čo správcovi údajov umožní venovať sa vašim požiadavkám (najmä prostredníctvom našich predajcov), zasielať vám relevantné informácie o našich vozidlách a službách, merať výkonnosť predajných služieb, popredajných služieb a reklám a v prípade vášho výslovného predchádzajúceho súhlasu zasielať vám personalizovanú reklamu spojenú s našimi vozidlami a súvisiacimi službami.

Komu ich poskytujeme?

Ako nezávislí správcovia údajov obmedzujeme poskytovanie vašich osobných údajov na predajcov spoločnosti NISSAN, poskytovateľov služieb a ďalšie subjekty v rámci skupiny spoločností NISSAN. Preto je možné, že sa budú poskytovať mimo Európskeho hospodárskeho priestoru. Prijmeme však všetky nevyhnutné opatrenia na ich ochranu.

Vaše práva.

Svoje osobné údaje môžete dostať v štruktúrovanom a štandardnom formáte. Takisto môžete namietať proti spracúvaniu svojich osobných údajov alebo požiadať o ich obmedzenie, úpravu či zatajenie.

Svoje stanovisko k spracúvaniu osobných údajov môžete kedykoľvek zmeniť. V takom prípade stačí zaslať e-mail na adresu slovakia@nissan-services.eu.

S radosťou vás vítame medzi našimi návštevníkmi. Požiadali sme vás o niektoré osobné údaje. Ochrana vašich osobných údajov je pre nás prioritou. Súhlasím s tým, aby boli moje osobné údaje spracované na účely doručovania prispôsobenej komunikácie:

Zaškrtnite príslušné rámčeky.

Zaškrtnite príslušné rámčeky.

Môžete zvoliť viaceré možnost

Kedykoľvek môžete zmeniť svoj názor a pomocou odkazu môžete zrušiť prijímanie komunikácie. Viac informácií súvisiacich s ochranou osobných údajov v spoločnosti Nissan sa dozviete kliknutím sem.

*Povinné pole