Nissan X-Trail s pohonom e-POWER a až 7 sedadlami.

SCROLL TO EXPLORE

Nissan X-Trail - e-POWER - driving shot

POHONNÉ JEDNOTKY

e-POWER. Jedinečný elektrifikovaný zážitok, teraz bez nabíjania

Nissan e‑POWER je jedinečná elektrifikovaná technológia pozostávajúca z úsporného benzínového motora a lítium-iónovej batérie, ktoré spoločne poháňajú elektromotor. Výsledkom je príjemná a tichá jazda bez potreby nabíjania. Dostupné aj s pohonom AWD s názvom e‑4ORCE, ktorý vám poskytuje ešte väčší výkon a stabilnú ovládateľnosť. Obe technológie vám umožnia zažiť jazdu ako s elektromobilom, bez prevodovky. Jedinečné technológie Nissanu X‑Trail ho stavajú nad úroveň tradičného hybridu.

DIZAJN EXTERIÉRU

Bez kompromisov medzi dizajnom a dobrodružstvom

Vašu prítomnosť oznamujú elegantné LED svetlomety a impozantné predné nasávacie otvory. Nissan X-Trail vyzerá rovnako pokrokovo ako technológia, ktorá sa za ním skrýva. Buďte dobrodružný. Buďte uchvátený.

VNÚTORNÝ A BATOŽINOVÝ

Elektrifikovaná 5 a 7 miestna sedačka s priestorom pre každého a pre všetko

Posaďte sa až 7-mi a rozlúčte sa s drámami o tom, kto získa najlepšie miesto. Zostaňte v spojení vďaka portom USB vpredu a vzadu a usporiadajte si batožinový priestor tak, aby vyhovoval vášmu dobrodružstvu, pomocou inovatívneho dvojitého dna batožinového priestoru, ktoré ponúka až 16 konfigurácií úložného priestoru.

BEZPEČNOSŤ A ASISTOVANÁ JAZDA

Špičková technológia, ktorá pomáha

Predstavte si, že máte pri každej jazde inteligentného co pilota. Taký, ktorý vás upozorní, pomôže vám zaparkovať, udrží vás v jazdnom pruhu a ďalšie. Pozrite sa bližšie na všetky naše technológie Nissan.¹

1/2 AŽ 35" OBRAZOVIEK

Postupujte podľa pokynov na 12,3" digitálnom prístrojovom panely, 12,3" displeji NissanConnect² a pri pohľade na 10,8" Head-Up displej nespustíte oči z vozovky.³

Nissan X-Trail HUD interior vue

1/2 PROPILOT - ZOSTAŇTE NA SPRÁVNEJ CESTE

ProPILOT⁴ je teraz prepojený s navigačným systémom a umožňuje vám prispôsobiť si jazdu aby ste zvládli celý rad scenárov jazdy.

Nissan X-trail Propilot driving shot

1/2 PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ PARKOVACÍ SYSTÉM²

Zaparkujte jednoduchšie vďaka 360-stupňovému pohľadu na oblasť okolo vozidla, detailným pohľadom na prednú, zadnú a obrubníkovú časť rozdelenej obrazovky a upozorneniam na pohybujúce sa objekty v blízkosti.¹

Nissan X-Trail AVM

KONEKTIVITA

Bezproblémovo sa spojte so svetom okolo vás

Väčší 12,3'' displej s vysokým rozlíšením a aplikácia NissanConnect Services⁵ vám pomôžu pripojiť sa k vášmu obľúbenému zoznamu skladieb a aplikáciám, nastaviť cieľ a ďalšie.

1/2 NAVIGAČNÉ INFORMÁCIE

12,3" dotyková obrazovka je vaším portálom pre NissanConnect – nájdite cestu jednoducho pomocou intuitívnej navigácie, vylepšených máp, aktuálnych dopravných informácií a ďalších.⁵

Nissan X-Trail

1/2 PRIPOJTE SA K SVOJMU NISSANU Z POHODLIA DOMOVA

Interakcia so svojím X-Trailom na diaľku vďaka zariadeniam na hlasové príkazy Google alebo Amazon (Alexa) alebo aplikácii pre smartfóny⁶. Funkcie zahŕňajú odoslanie cieľa a ďalšie⁷.

Nissan X-Trail

1/2 VIRTUÁLNY OSOBNÝ ASISTENT

Používajte hlasové príkazy na zadávanie požiadaviek vo svojom aute vďaka hlasovému ovládaniu Nissan a vstavanému Amazon Alexa⁶ ⁷ ¹⁰. Jednoducho povedzte „ahoj Nissan“ a požiadajte o bod záujmu a ďalšie informácie⁵.

Nissan X-Trail

1/2 SLEDOVANIE UKRADNUTÉHO VOZIDLA

Sledujte svoje auto v prípade krádeže. S partnerom pre sledovanie a sofistikovanou technológiou GPS môže táto funkcia pomôcť určiť polohu vášho vozidla v prípade krádeže vozidla.⁵

Nissan X-Trail
Nissan X-Trail

Konfigurátor vozidla

Nakonfigurujte si svoj X‑TRAIL teraz

Preskúmajte všetky spôsoby, ako si môžete prispôsobiť Nissan X-Trail.

Nissan X-TRAIL - výbavy. Nájdite vaše budúce rodinné SUV.

Pozrite sa zblízka na technológie nového Nissanu X-Trail a nájdite tú správnu výbavu pre vás.

1/2

Nissan X-Trail - PAckshot Tekna -

Príslušenstvo

Prijmite svoj osobný štýl

Iba originálne príslušenstvo Nissan poskytuje správnu funkciu, spoľahlivosť a výkon originálnych dielov vášho Nissanu X-Trail.

1/2 Vanička batožinového pristoru - otáčateľná

Na jednej strane potiahnutá mäkkou tkaninou pre krehký náklad a odolnejším materiálom na druhej strane pre objemné a špinavé predmety počas mokra alebo snehu.

Nissan X-Trail

1/2 Luxusné rohože

Na ochranu vášho vozidla pred blatom a nečistotami a na zvýšenie prémiovosti a pohodlia vozidla.

Nissan X-Trail

1/2 Ochrana hornej časti nárazníka

Navrhnuté na ochranu vozidla pred poškriabaním pri vstupe do batožinového priestoru pri nakladaní a vykladaní nákladu.

Nissan X-Trail

1/2 Lapače nečistôt

Zachráňte svoj Nissan pred nevítaným bahenným kúpeľom. Pridajte hodnotu a štýl a zároveň pomôžte chrániť boky vášho vozidla.

Nissan X-Trail

Zistite čo na X-TRAIL hovoria média!

Zistite čo na X-TRAIL hovoria média!

Zistite čo na X-TRAIL hovoria média!

¹ Nemali by ste sa spoliehať iba na funkcie pre pohodlie vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Platia rýchlosť a iné obmedzenia. Podmienky týkajúce sa technológií Nissan získate od svojho predajcu Nissan alebo na stránke www.nissan.sk

² * 12,3"" dotyková obrazovka je k dispozícii len pre výbavu N-Connecta a vyššie

³ Head-up Display je praktická funkcia, ktorá zobrazuje kľúčové informácie na čelnom skle, takže ich môžete mať na očiach a zároveň sa plne sústrediť na cestu.

⁴ ProPILOT je k dispozícii pre obmedzenú škálu vozidiel. ProPILOT je asistenčná technológia, ale nedokáže zabrániť kolíziám. ProPILOT je určený len pre  diaľnice (cesta oddelená bariérami). Je zodpovednosťou vodiča, aby bol stále ostražitý, jazdil bezpečne, používal rýchlostné limity a bezpečnú rýchlosť v závislosti od stavu vozovky a aby mal vozidlo kedykoľvek pod kontrolou.

⁵ Na používanie služieb NissanConnect potrebujete používateľský účet služieb NissanConnect a musíte sa zaregistrovať a prihlásiť do aplikácie NissanConnect Services pomocou svojho používateľského mena a hesla. Ak chcete používať bezplatnú aplikáciu NissanConnect Services, potrebujete smartfón s kompatibilným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s existujúcou alebo samostatnou zmluvou o mobilnom telefóne medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb. Všetky služby podliehajú pokrytiu mobilnou sieťou.

⁶ Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pridružených spoločností

⁷ Na používanie tejto funkcie budú zákazníci potrebovať Amazon/Google™ a pripojenie Wi-Fi alebo 4G.

⁸ Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii bezplatne v závislosti od modelu a/alebo výbavy. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan.

⁹ Wi-Fi v aute je vždy platená služba dostupná na základe predplatného. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo [telefónne číslo/e-mailová adresa].


Zobrazené obrázky a popisy slúžia na orientačné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel inej špecifikácie ako je určená pre slovesnký trh a nepredstavujú konkrétny model, výbavu alebo ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť dostupné alebo nemusia byť dostupné ako štandard alebo len ako voliteľná výbava.

Príslušenstvo a akékoľvek ďalšie vybavenie namontované zákazníkom môže mať vplyv na oznámené údaje o dojazde vozidla. Na originálne príslušenstvo Nissan sa vzťahuje záruka na nové vozidlo 3 roky/100 000 km (čo nastane skôr), ak ho namontuje predajca Nissan alebo opravár Nissan pred odovzdaním vozidla alebo počas záručnej doby nového vozidla. Na originálne príslušenstvo namontované mimo záručnej doby nového vozidla alebo treťou stranou alebo zákazníkom sa vzťahuje iba záruka na originálne diely a príslušenstvo Nissan v trvaní 12 mesiacov / neobmedzený počet najazdených kilometrov.