¹ Nemali by ste sa spoliehať iba na funkcie pre pohodlie vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Platia rýchlosť a iné obmedzenia. Podmienky týkajúce sa technológií Nissan získate od svojho predajcu Nissan alebo na stránke www.nissan.sk

² * 12,3"" dotyková obrazovka je k dispozícii len pre výbavu N-Connecta a vyššie

³ Head-up Display je praktická funkcia, ktorá zobrazuje kľúčové informácie na čelnom skle, takže ich môžete mať na očiach a zároveň sa plne sústrediť na cestu.

⁴ ProPILOT je k dispozícii pre obmedzenú škálu vozidiel. ProPILOT je asistenčná technológia, ale nedokáže zabrániť kolíziám. ProPILOT je určený len pre  diaľnice (cesta oddelená bariérami). Je zodpovednosťou vodiča, aby bol stále ostražitý, jazdil bezpečne, používal rýchlostné limity a bezpečnú rýchlosť v závislosti od stavu vozovky a aby mal vozidlo kedykoľvek pod kontrolou.

⁵ Na používanie služieb NissanConnect potrebujete používateľský účet služieb NissanConnect a musíte sa zaregistrovať a prihlásiť do aplikácie NissanConnect Services pomocou svojho používateľského mena a hesla. Ak chcete používať bezplatnú aplikáciu NissanConnect Services, potrebujete smartfón s kompatibilným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s existujúcou alebo samostatnou zmluvou o mobilnom telefóne medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb. Všetky služby podliehajú pokrytiu mobilnou sieťou.

⁶ Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pridružených spoločností

⁷ Na používanie tejto funkcie budú zákazníci potrebovať Amazon/Google™ a pripojenie Wi-Fi alebo 4G.

⁸ Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii bezplatne v závislosti od modelu a/alebo výbavy. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan.

⁹ Wi-Fi v aute je vždy platená služba dostupná na základe predplatného. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo [telefónne číslo/e-mailová adresa].


Zobrazené obrázky a popisy slúžia na orientačné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel inej špecifikácie ako je určená pre slovesnký trh a nepredstavujú konkrétny model, výbavu alebo ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť dostupné alebo nemusia byť dostupné ako štandard alebo len ako voliteľná výbava.

Príslušenstvo a akékoľvek ďalšie vybavenie namontované zákazníkom môže mať vplyv na oznámené údaje o dojazde vozidla. Na originálne príslušenstvo Nissan sa vzťahuje záruka na nové vozidlo 3 roky/100 000 km (čo nastane skôr), ak ho namontuje predajca Nissan alebo opravár Nissan pred odovzdaním vozidla alebo počas záručnej doby nového vozidla. Na originálne príslušenstvo namontované mimo záručnej doby nového vozidla alebo treťou stranou alebo zákazníkom sa vzťahuje iba záruka na originálne diely a príslušenstvo Nissan v trvaní 12 mesiacov / neobmedzený počet najazdených kilometrov.