¹ Nemali by ste sa spoliehať len na asistenčné funkcie vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Rýchlosť a iné obmedzenia platia. Pre podmienky týkajúce sa technológií Nissan kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo www.nissan.sk

² ProPILOT je k dispozícii pre obmedzenú škálu vozidiel. ProPILOT je pokročilá asistenčná technológia, ale nedokáže zabrániť kolíziám. ProPILOT je určený len pre jazdu s očami na vozovke a rukami na volante a je určená pre diaľnice (cesty oddelené bariérami). Je zodpovednosťou vodiča, aby bol stále ostražitý, jazdil bezpečne, používal rýchlostné limity a bezpečnú rýchlosť v závislosti od stavu vozovky a aby mal vozidlo kedykoľvek pod kontrolou.

³ Funkcie budú dostupné pre úplne nový Townstar Electric uvedený na trh v roku 2022.

⁴ Zákazníci budú na používanie tejto funkcie potrebovať účet Google. Bezplatné služby (Nissan on Google Assistant, história jázd a analýza, Nissan pomoc a Asistencia, asistencia pri poruche, stav vozidla, menežment batérie – len pre elektrické vozidlá) sú k dispozícii bezplatne po dobu 7 rokov v závislosti od modelu a/alebo stupňa. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo www.nissan.sk.

⁵ Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii bezplatne v závislosti od modelu a/alebo výbavy. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo navštívte www.nissan.sk.

⁶ Mapy a živé informácie o premávke, služby diaľkového ovládania a inteligentné upozornenia sú platené služby, ale na oprávnené vozidlá vybavené službami NissanConnect sú na obdobie 3 rokov bezplatné. Navštívte stránku vybaveného vozidla, ktorú nájdete tu, kde sa dozviete viac, alebo si pozrite brožúru o vozidle. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo navštívte www.nissan.sk

⁷ To be adapted based on market specificities . Power consumption (Wh/km): combined 180- 206; CO2-emission combined (g/km): 0. Zero CO2 emissions while driving

⁸ Zobrazené príslušenstvo je štandardné a/alebo voliteľné len pre vybrané výbavy. V cene nie je zahrnutý poplatok za inštaláciu.

Zobrazené obrázky a popisy slúžia na ilustračné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel so špecifikáciou mimo nášho trhu a nepredstavujú konkrétny model, výbavu alebo ponuku. Funkcie dostupné v závislosti od výbavy, štandardne alebo len ako voliteľná výbava (za príplatok).