Nissan Townstar combi : Interior full dashboard in city center

DIZAJN, POHODLIE A PRAKTICKOSŤ

Navrhnuté pre každú príležitosť

Cesta s deťmi do školy alebo lyžovačka na horách. Úplne nový Nissan Townstar sa zrodil pre dobrodružstvo. Objavte priestrannú kabínu s kvalitným spracovaním a bezproblémovou konektivitou, ktorá vás zabaví a udrží v kontakte, kamkoľvek vás srdce zavedie. Odvážny štýl a pútavé detaily urobia rovnako veľký dojem aj na tých zvonku.

TECHNOLÓGIE

Zvyknite si na nový štandard inovácií

Úplne nový Nissan Townstar nastavuje nový štandard pre triedu dodávok s bezpečnostnými systémami, konektivitou a asistenčnými funkciami, ktoré sa zvyčajne vyskytujú iba v osobných vozidlách. Objavte jednoduchšie, bezpečnejšie a príjemnejšie cesty pre každého.

1/2 PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ PARKOVACÍ SYSTÉM

Zaparkujte s istotou. Vďaka panoramatickému kamerovému parkovaciemu systému je manévrovanie v malých priestoroch ako detská hra. S 360° pohľadom na vaše vozidlo a voliteľným zameraním na predný obrubník alebo zadný pohľad sa bude aj v tých najužších mestských uliciach ľahko pohybovať s ľahkosťou.¹

Nissan Townstar combi : NissanConnect console with camera views for top & from rear

1/2 APPLE CARPLAY® & ANDROID AUTO™ ³

Zostaňte v kontakte so svetom odkiaľkoľvek. Kompatibilita Apple Carplay® a Android auto™ ⁵ vám poskytuje prístup k vašim správam, hudbe a aplikáciám na vašom smartfóne.

Nissan Townstar combi :  Close up visual of the NissanConnect Screen with AppleCarPlay on
Nissan Townstar combi : Dynamic 7/8 rear driving on road with seaside in the background

MOTOR A TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Poháňané myslením dopredu

Objavte sebavedomý výkon s pôsobivou účinnosťou. Úsporný benzínový motor úplne nového Nissanu Townstar spĺňa najnovšie emisné normy Euro6D a je vybavený režimom ECO pre optimálnu spotrebu paliva.⁷

PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si ho podľa seba

Od nosičov bicyklov a strešných boxov až po organizéry a siete na náklad – vytvorte si dokonalého partnera na cesty s príslušenstvom na ochranu a personalizáciu vášho úplne nového Nissanu Townstar a prispôsobte si ho skutočne podľa seba.⁸

1/2 Srešný box

Zvýšte praktickosť ešte viac s radom strešných boxov v rôznych veľkostiach.

Nissan Townstar combi : roof box open and parked on a parking place next to lake or sea side

1/2 Strešný nosič

Ľahko prenášajte väčšie alebo dlhšie predmety a uvoľnite priestor v kabíne.

Nissan Townstar combi : Roof bars

1/2 Ťažné zariadenia

S voliteľným odnímateľným ťažným zariadením získate funkčnosť, keď ju potrebujete, a čistý a bezproblémový vzhľad, keď ju nepotrebujete.

Nissan Townstar combi : TOWBAR REMOVABLE

1/2 Vanička batožinového priestoru, otáčateľná

Obojstranná vanička, ktorá je z jednej strany vyrobená z odolného velúru, druhá strana je guma, ktorá sa ľahko čistí – ideálna na prenášanie domácich zvierat alebo zablateného záhradného odpadu.

Nissan Townstar combi :  Trunkliner

¹ Nemali by ste sa spoliehať len na asistenčné funkcie vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Rýchlosť a iné obmedzenia platia. Pre podmienky týkajúce sa technológií Nissan kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo www.nissan.sk

² ProPILOT je k dispozícii pre obmedzenú škálu vozidiel. ProPILOT je pokročilá asistenčná technológia, ale nedokáže zabrániť kolíziám. ProPILOT je určený len pre jazdu s očami na vozovke a rukami na volante a je určená pre diaľnice (cesty oddelené bariérami). Je zodpovednosťou vodiča, aby bol stále ostražitý, jazdil bezpečne, používal rýchlostné limity a bezpečnú rýchlosť v závislosti od stavu vozovky a aby mal vozidlo kedykoľvek pod kontrolou.

³ Funkcie budú dostupné pre úplne nový Townstar Electric uvedený na trh v roku 2022.

⁴ Zákazníci budú na používanie tejto funkcie potrebovať účet Google. Bezplatné služby (Nissan on Google Assistant, história jázd a analýza, Nissan pomoc a Asistencia, asistencia pri poruche, stav vozidla, menežment batérie – len pre elektrické vozidlá) sú k dispozícii bezplatne po dobu 7 rokov v závislosti od modelu a/alebo stupňa. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo www.nissan.sk.

⁵ Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii bezplatne v závislosti od modelu a/alebo výbavy. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo navštívte www.nissan.sk.

⁶ Mapy a živé informácie o premávke, služby diaľkového ovládania a inteligentné upozornenia sú platené služby, ale na oprávnené vozidlá vybavené službami NissanConnect sú na obdobie 3 rokov bezplatné. Navštívte stránku vybaveného vozidla, ktorú nájdete tu, kde sa dozviete viac, alebo si pozrite brožúru o vozidle. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo navštívte www.nissan.sk

⁷ To be adapted based on market specificities . Power consumption (Wh/km): combined 180- 206; CO2-emission combined (g/km): 0. Zero CO2 emissions while driving

⁸ Zobrazené príslušenstvo je štandardné a/alebo voliteľné len pre vybrané výbavy. V cene nie je zahrnutý poplatok za inštaláciu.

Zobrazené obrázky a popisy slúžia na ilustračné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel so špecifikáciou mimo nášho trhu a nepredstavujú konkrétny model, výbavu alebo ponuku. Funkcie dostupné v závislosti od výbavy, štandardne alebo len ako voliteľná výbava (za príplatok).