Nissan Townstar combi : 3/4 FRONT with family going to the beach with Townstar Combi parked

NISSAN TOWNSTAR COMBI

POSÚVAJTE SA NADOL A OBJAVTE

STVORENÝ PRE RODINNÉ DOBRODRUŽSTVO

Nissan Townstar Combi parked front of the summer house with family

PREČO JAZDIŤ NA ELEKTRICKOM VOZIDLE?

PREČO JAZDIŤ NA ELEKTRICKOM VOZIDLE?

Elektrický Nissan Townstar je vhodný aj na podnikanie. Jeho pôsobivý kombinovaný dojazd až 283 km vás udrží na ceste aj počas tých najdlhších dní, zatiaľ čo bezemisné ¹ ² pohonné ústrojenstvo vám zaručí istotu v ktorejkoľvek časti mesta ³.

Nissan Townstar combi is charging front of the summer house

DIZAJN, POHODLIE A PRAKTICKOSŤ

Prispôsobí sa vášmu životnému štýlu

Od cesty do školy až po lyžovačku. Nissan Townstar sa zrodil zo zmyslu pre dobrodružstvo. Objavte priestrannú kabínu s kvalitnou povrchovou úpravou a bezproblémovou konektivitou, vďaka ktorej sa zabavíte a budete v spojení, nech vás cesta zavedie kamkoľvek. Odvážny štýl a pútavé detaily pôsobia zvonku ohromujúcim dojmom.

TECHNOLÓGIA

Zvyknite si na novú úroveň inovácií!

Nissan Townstar stanovuje novú úroveň v triede dodávok - s bezpečnostnými systémami, konektivitou a úžitkovými vlastnosťami, ktoré sa bežne nachádzajú len v osobných vozidlách. Objavte jednoduchšie, bezpečnejšie a príjemnejšie cesty!

1/2 - 360° PARKOVACIA KAMERA

Parkujte s istotou! Vďaka 360° parkovacej kamere bude manévrovanie v malých priestoroch vyzerať ako detská hra. Vďaka 360° pohľadu na vaše vozidlo a voliteľnému zameraniu na predný obrubník alebo zadný pohľad sa ľahko orientujete aj v tých najužších mestských uliciach ⁴.

Nissan Townstar combi :  NissanConnect console with camera views for top & from rear

1/2 - ASISTENT PROPILOT

Sledujte vozidlo pred vami v nastavenej vzdialenosti, zastavujte a opäť sa rozbiehajte s prúdom premávky a udržujte svoju dodávku v strede jazdného pruhu - to všetko robí asistent Nissan ProPILOT ⁵, aby vám pomohol jazdiť bezpečnejšie a jednoduchšie ⁴.

Nissan Townstar combi : Proplilot

1/2 - APPLE CARPLAY® A ANDROID AUTO™

Buďte v spojení so svojím svetom, nech ste kdekoľvek. Kompatibilita so systémami Apple CarPlay® a Android Auto™ ⁶ vám umožňuje prístup k správam, hudbe a aplikáciám vo vašom smartfóne.

Nissan Townstar  Combi : Close up visual of the NissanConnect Screen

1/2 - NAVIGÁCIA

Vždy nájdite najrýchlejšiu trasu. NissanConnect Infotainment vás informuje o aktuálnych dopravných informáciách ⁷, alternatívnych trasách a ďalších možnostiach.

Nissan Townstar Combi: NissanConnect screen with a part of the dashboard

MOTORY A TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Dokonalé prispôsobenie

Vyberte si Nissan Townstar Combi, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

1/2 ROZMERY A NOSNOSŤ

Svoju dlhšiu batožinu ľahko uložíte vďaka 1,8 m dlhému batožinovému priestoru, ktorý sa dá sklopením zadných sedadiel zväčšiť na 3,05 m.

Nissan Townstar Combi Interior Cargo

Záruka výrobcu 5 rokov alebo 160 000 km ⁸

Spoločnosť Nissan ponúka štandardnú 5ročnú celoeurópsku záruku výrobcu na celý rad dodávkových vozidiel, aby ste mali istotu na dlhé roky.

Nissan Townstar Combi 5 warranty LOGO
Nissan Townstar Combi3/4 rear  driving on the road

POHON

Poháňaný predvídavosťou

Objavte sebavedomý výkon s pôsobivou účinnosťou! Úsporný benzínový motor úplne nového Nissanu Townstar spĺňa najnovšie emisné normy Euro6D a je vybavený technológiou režimu ECO pre optimálnu úsporu paliva. ⁹

PRÍLOHY

Prispôsobte si ho tak, ako vám to najviac vyhovuje!

Od nosičov bicyklov a strešných boxov až po organizéry a siete na náklad – vytvorte si dokonalého partnera na cesty s príslušenstvom na ochranu a personalizáciu vášho úplne nového Nissanu Townstar a prispôsobte si ho skutočne podľa seba. ¹⁰

1/2 - STREŠNÝ BOX

Ešte viac zvýšte praktickosť výberom z našej ponuky strešných boxov rôznych veľkostí!

Nissan Townstar combi :  roof box open and parked on a parking place next to lake or sea side

1/2 - STREŠNÉ NOSIČE

Ľahko prenášajte väčšie alebo dlhšie predmety a uvoľnite priestor v kabíne.

Nissan Townstar combi : Roof bars

1/2 - ŤAŽNÉ ZARIADENIE

S voliteľným odnímateľným ťažným zariadením získate funkčnosť, keď ju potrebujete, a čistý a bezproblémový vzhľad, keď ju nepotrebujete.

Nissan Townstar combi :  TOWBAR REMOVABLE

1/2 - VANIČKA BATOŽINOVÉHO PRIETORU

Obojstranná vanička, ktorá je z jednej strany vyrobená z odolného velúru, druhá strana je guma, ktorá sa ľahko čistí – ideálna na prenášanie domácich zvierat alebo zablateného záhradného odpadu.

Nissan Townstar combi : Trunkliner
Nissan Passenger car - Range

ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ A DODÁVKY

Úžitkové vozidlá Nissan pre každého

Vďaka výkonným motorom, robustnej konštrukcii a inteligentným asistenčným technológiám pre vodiča si určite nájdete ten správny model Nissan pre akékoľvek potreby vašej firmy.

Často kladené otázky

arrow-icon

¹ Údaje o dojazdoch pochádzajú z laboratórnych testov v súlade s právnymi predpismi EÚ a slúžia na porovnanie rôznych typov vozidiel. Tieto informácie nie sú špecifické pre jednotlivé vozidlá a nie sú súčasťou ponuky. Údaje nemusia nevyhnutne odrážať skutočné výsledky jazdy. Oficiálne výsledky môže ovplyvniť voliteľná výbava, údržba, správanie vodiča a netechnické faktory, napríklad poveternostné podmienky. Údaje vychádzajú z nového testovacieho cyklu WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure).

² Spotreba energie (Wh/km): kombinovaná 180-206; kombinované emisie CO2 (g/km): 0. Nulové emisie CO2 počas jazdy

³ K dispozícii v elektrickej verzii úplne nového modelu Nissan Townstar, ktorý sa začne vyrábať v roku 2022. 

⁴ Nespoliehajte sa len na komfortné funkcie pre vodiča! Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok. Platia rýchlostné a iné obmedzenia. Podmienky používania technológií Nissan si vyžiadajte od svojho predajcu Nissan.

⁵ Funkcia ProPILOT je k dispozícii pre obmedzený rozsah vozidiel. ProPILOT je pokročilá asistenčná technológia pre vodiča, ale nedokáže zabrániť kolízii. ProPILOT je navrhnutý na používanie na diaľniciach s rozdelenými jazdnými pruhmi, pričom je potrebné sledovať cestu/ruky držať len na volante. Vodič je zodpovedný za to, aby zostal ostražitý, dodržiaval rýchlostné obmedzenia a jazdil bezpečne rýchlosťou zodpovedajúcou podmienkam na ceste a aby bol vždy schopný prevziať kontrolu nad vozidlom.

⁶ Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii bezplatne v závislosti od modelu a/alebo výbavy. Ďalšie informácie vám poskytne váš predajca Nissan alebo tím Hello Nissan.

⁷ Mapy & Live Traffic, Služby diaľkového ovládania a Inteligentné upozornenia sú platené služby, ale pre oprávnené vozidlá vybavené službami NissanConnect sú na 3 roky bezplatné. Ďalšie informácie vám poskytne váš predajca Nissan alebo tím Hello Nissan.

⁸ 5 rokov / 160 000 km (podľa toho, čo nastane skôr) záruka výrobcu na modelový rad LCV. Ďalšie informácie vám poskytne váš predajca Nissan.

⁹ Emisie CO2 a spotreba elektrickej energie sa v jednotlivých krajinách líšia.

¹⁰ Zobrazené príslušenstvo je štandardné a/alebo voliteľné len pre vybrané modely. Môžu sa účtovať dodatočné náklady.Príslušenstvo a doplnková výbava namontovaná zákazníkom môže ovplyvniť uvádzané údaje o dojazde vozidla. Na originálne príslušenstvo Nissan sa vzťahuje záruka na nové vozidlo v trvaní 3 roky/100 000 km (podľa toho, čo nastane skôr), ak ho nainštaloval predajca Nissan alebo servis Nissan pred dodaním vozidla alebo počas záručnej doby nového vozidla. Mimo záručnej doby nového vozidla sa na originálne príslušenstvo namontované treťou stranou alebo zákazníkom vzťahuje len 12-mesačná záruka Nissan na originálne diely a príslušenstvo bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

Obrázky a popisy majú len informatívny charakter. V niektorých prípadoch fotografie nemusia predstavovať konkrétny model, kategóriu alebo ponuku. Výbava môže byť v závislosti od verzie k dispozícii v štandardnej výbave alebo len ako voliteľná výbava (za príplatok).