Nissan INTERSTAR - brochure cover

Nissan INTERSTAR

VEĽKÁ DODÁVKA NISSAN

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Vyberte si svoju veľkosť

Každé podnikanie má svoje špecifické požiadavky. Preto sa Interstar dodáva v širokej škále variantov rázvoru, úžitočného zaťaženia a veľkosti karosérie, aby vám dokonale vyhovoval.

1/2 Rozmery

Všetko sa doňho zmestí. Dĺžka nákladového priestoru nového Nissanu Interstar sa pohybuje od 2,6 m do 3,7 m v závislosti od výberu podvozku.

Nissan Interstar - Illustration Van & Chassi

1/2 Užitočné zaťaženie

Pripravený na každú úlohu. Nissan Interstar uvezie až 1 587 kg.

Nissan Interstar- Illustration of Rear View Platform Cab Front Wheel Drive

1/2 Objem nákladového priestoru

Nissan Interstar s objemom od 8 m³ do 15 m³ pojme až 5 europaliet.

Nissan Interstar- Dimensions of Panel Van Rear Wheel Drive
Nissan INTERSTAR : Interior front dashboard

VŠESTRANNOSŤ A PRAKTIČNOSŤ

Kancelária na cestách

Okrem veľkého a všestranného batožinového priestoru ponúka nový Nissan Interstar aj priestrannú, praktickú a prepojenú kabínu, ktorá sa stane vašou kanceláriou na cestách. Môžete tak mať prehľad o všetkých častiach svojho podnikania, nech už vás cesta zavedie kamkoľvek.

Nissan INTERSTAR Driving shot

MOTORY

Váš výkonný partner

Výkonnejšie a efektívnejšie. Nový Nissan Interstar je k dispozícii s výberom motorov dCi s výkonom od 135 do 150 k pre istotu v akejkoľvek jazdnej situácii. Všetky motory sú v súlade s najnovšími emisnými normami (EURO6D-Full alebo EUROVIe).

TECHNOLÓGIE

Váš ďalší pár očí

Na ceste alebo na stavenisku je potrebná dobrá viditeľnosť. Nový Nissan Interstar ide ešte o krok ďalej a ponúka asistenčné a bezpečnostné technológie, ktoré odhalia, čo je okolo vás, upozorní vás na nebezpečenstvo a dokonca vám pomôžu sa mu vyhnúť.

1/2 ZADNÁ KAMERA A DISPLEJ

Zbavte sa pochybností pri cúvaní. Zadná parkovacia kamera poskytuje jasný prehľad o tom, čo sa deje za vami, a pohodlne ho zobrazuje v spätnom zrkadle.¹

Nissan INTERSTAR 7 INCH TOUCH SCREEN

1/2 ZRKADLO PRE SLEDOVANIE MRTVÉHO UHLU

Širokouhlé zrkadlo na slnečnej clone spolujazdca viac ako zdvojnásobuje uhol výhľadu na vzdialenejšiu stranu vozidla. Vďaka tomu je cúvanie bezpečnejšie a zmenšuje sa mŕtvy uhol.

Nissan INTERSTAR : Detail shot of Blind Spot Mirror

1/2 UPOZORNENIE NA VYBOČENIE Z JAZDNÉHO PRUHU

Sústreďte sa. Pokiaľ hrozí, že vozidlo neúmyselne opustí jazdný pruh, systém vás upozorní zvukovým a vizuálnym signálom.¹

Nissan INTERSTAR Lane departure warning illustration

1/2 ELEKTRONICKÝ STABILIZAČNÝ PROGRAM

Užite si bezpečnejšie a istejšie riadenie. Elektronický stabilizačný program automaticky stabilizuje vozidlo pri brzdení, zrýchľovaní a zatáčaní.

INTERSTAR front 3/4 angle shot

PRÍSLUŠENSTVO

Pridajte ešte niečo naviac

Od koženkových poťahov sedadiel, ochranných rohoží a lapačov nečistôt až po užitočné doplnky, ako je rebrík, ťažné zariadenie alebo strešný nosič a pochôdzny plech - vďaka originálnemu príslušenstvu NISSAN je život bezpečnejší a jednoduchší.²

1/2 STREŠNÝ NOSIČ

Odvezte dlhší náklad alebo jednoducho ešte viac zvýšte svoju nosnosť

Detail shot of Cross Bars Roofrailing

1/2 ODNÍMATEĽNÉ ŤAŽNÉ ZARIADENIE

Užite si praktickosť ťažného zariadenia a čistý vzhľad svojho nového Nissanu Interstar, keď nie je potreba.

Detail shot of Dual Purpose Connecting Rod

1/2 POŤAHY SEDADIEL

S ochranou sedadiel môžete vždy v kľude naskočiť a vystúpiť. Odolné poťahy sedadiel chránia vaše sedadlá pred škvrnami a poškodením.

Detail shot of Seat Cover

1/2 LAPAČE NEČISTÔT

Udržujte exteriér svojho vozidla Interstar dlhšie čistý vďaka lapačom nečistôt, ktoré obmedzujú rozstrekovanie vody a blata na stavbe alebo na ceste.

Detail shot of Mudguards

¹ Nemali by ste sa spoliehať iba na komfortné / asistenčné funkcie vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Platia pre nich rýchlostné a iné obmedzenia. O podmienkach týkajúcich sa technológií Nissan sa informujte u svojho predajcu Nissan alebo na www.nissan.sk.

² Zobrazené príslušenstvo je štandardné a/alebo voliteľné iba pre vybrané stupne výbavy. Môžu byť účtované dodatočné náklady.

Zobrazené obrázky a popisy sú orientačné. V niektorých prípadoch sú na fotografiách vozidlá s inou než slovenskou špecifikáciou a nepredstavujú konkrétny model, výbavu alebo ponuku. Prvky sú k dispozícii v závislosti na verzii, v štandardnej výbave alebo iba na prianí (za príplatok).