Asistenčné a bezpečnostné technológie

Technológia,ktorá robí každú jazdu inteligentnejšou, jednoduchšou a môže vám pomôcť.

Užite si jazdu so systémom ProPilot s technológiou Navi-Link

ProPILOT s technológiou Navi-Link¹

Nissan QQ Propilote propilot illustration

Teraz môžete jazdiť pokojne a bez stresu. Systém ProPILOT² s technológiou Navi-link vám nielen pomáha udržiavať prednastavenú vzdialenosť a centruje vaše vozidlo do jazdného pruhu, navyše využíva vstavané mapy TomTom®, aby systém mohol predvídať zákruty, križovatky, výjazdy a nastavil sa tak, aby bola jazda plynulejšia. Dokáže dokonca upraviť vašu nastavenú rýchlosť na základe dopravných značiek.  

¹ Nespoliehajte sa výlučne na asistenčné funkcie pre vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať vo všetkých podmienkach a za každých okolností. Platí obmedzenie rýchlostí a iné obmedzenia. Pre podmienky a náležitosti technológií značky Nissan kontaktujte svojho autorizovaného predajcu Nissan alebo navštívte stránku www.nissan.sk
² ProPILOT je dstupná pre obmedzený počet vozidiel.. ProPILOT je pokročilá asistenčná technológia, ktorá však nedokáže zabrániť nehodám. ProPILOT slúži ako doplnková funkcia len pri jazde na diaľnici (oddelenej bariérami), vodič však musí mať ruky na volante a sledovať cestu. Byť neustále pozorný, jazdiť bezpečne, dodržiavať najvyššie povolené rýchlosti a bezpečnú rýchlosť na základe stavu vozovky a kedykoľvek prevziať kontrolu nad vozidlom je zodpovednosťou vodiča.
³ Head-up displej predstavuje pohodlný prvok, ktorá zobrazuje kľúčové informácie na čelnom skle, aby ste ich mali na očiach a zároveň venovali všetku pozornosť cestnej premávke.
⁴ Funkcie dostupné v závislosti od verzie, štandardne alebo iba na želanie (za príplatok)
⁵ Systém nedokáže detekovať malé objekty pod nárazníkom a nemusí detekovať objekty v blízkosti nárazníka alebo na zemi

Zobrazené obrázky a popisy sú ilustračné. V niektorých prípadoch zobrazujú fotografie vozidlá, ktoré nie sú určené pre náš trh a nepredstavujú konkrétny model, stupeň výbavy či ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť k dispozícii, prípadne nemusia byť k dispozícii v rámci štandardnej výbavy alebo iba ako voliteľné. (za poplatok navyše).