Uvedené obrázky a popisy sú len informatívne. V niektorých prípadoch nie sú na fotografiách zobrazené vozidlá ponúkané na miestnom trhu a obrázky nepredstavujú konkrétny model, úroveň výbavy alebo ponuku.
Zobrazená výbava môže, ale nemusí byť k dispozícii ako štandardná alebo voliteľná výbava.

Na pripojenie k Nissan Connect používajte svoj mobilný telefón iba vtedy, keď je vozidlo bezpečne zaparkované. Vždy používajte systém v súlade s cestným zákonom! Vodič by mal systém používať len vtedy, keď je to bezpečné! Používatelia by si mali uvedomiť, že technológia hands-free môže odpútať pozornosť od cesty a ovplyvniť celkové ovládanie vozidla.

Niektoré funkcie a vlastnosti (vrátane ProPILOT) sú dostupné len na určitých úrovniach výbavy. ProPILOT je k dispozícii len na niektorých vozidlách. ProPILOT je pokročilá asistenčná technológia vodiča, ktorá však nedokáže zabrániť kolíziám. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok. Je potrebné dodržiavať rýchlostné limity a iné obmedzenia! ProPILOT je určený na jazdu po delených vozovkách s očami na ceste/rukami na volante. Je zodpovednosťou vodiča, aby bol stále ostražitý, jazdil bezpečne a bol vždy schopný prevziať kontrolu nad vozidlom.

Časti koženého čalúnenia môžu obsahovať umelú kožu.

Čas nabíjania bude závisieť od podmienok nabíjania, vrátane typu a stavu nabíjačky, teploty batérie a okolitej teploty v mieste použitia. Uvedená doba rýchleho nabíjania vyžaduje použitie rýchlonabíjačky CHAdeMO. Nissan LEAF je navrhnutý tak, aby umožňoval väčšinu jázd v každodennom živote a je vybavený ochranou proti nabíjaniu, ktorá chráni batériu počas opakovaného rýchleho nabíjania v krátkych intervaloch. Čas potrebný na následné rýchle nabíjanie môže byť dlhší, ak teplota batérie aktivuje technológiu ochrany batérie.

Spotreba energie (Wh/km): kombinovaná 180- 206; Kombinované emisie CO2 (g/km): 0. Nulové emisie CO2 počas jazdy. Údaje sú uvedené pre porovnateľnosť; porovnávať len s vozidlami skúšanými rovnakými technickými postupmi. Uvedený elektrický dojazd je podľa nového skúšobného postupu (WLTP). Údaje sa získavajú po úplnom nabití batérie. Skutočné výsledky jazdy v reálnom svete sa môžu líšiť v závislosti od faktorov, ako je počiatočné nabitie batérie, príslušenstvo namontované po registrácii, poveternostné podmienky, štýl jazdy a zaťaženie vozidla.