¹ Údaje o dojazde sú získané z laboratórnych testov v súlade s legislatívou EÚ a sú určené na porovnanie medzi rôznymi typmi vozidiel. Informácie sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky. Údaje nemusia odrážať skutočné výsledky jazdy. Voliteľné vybavenie, údržba, jazdné správanie a netechnické faktory ako poveternostné podmienky môžu ovplyvniť oficiálne výsledky. Hodnoty boli stanovené v rámci nového celosvetového harmonizovaného skúšobného cyklu pre ľahké vozidlá (WLTP).

² Uvedené údaje platia pre batérie s kapacitou 40 kWh (Nissan LEAF) a 62 kWh (Nissan LEAF e+). Čas závisí od podmienok nabíjania, vrátane typu a stavu nabíjačky, teploty batérie a okolitej teploty v mieste použitia. Uvedený čas rýchleho nabíjania vyžaduje použitie rýchlo nabíjačky CHAdeMO. Nissan LEAF je navrhnutý tak, aby podporoval väčšinu jázd v každodennom živote a je vybavený poistkami nabíjania, ktoré chránia batériu počas opakovaného rýchleho nabíjania v krátkom čase. Čas potrebný na následné rýchle nabíjanie môže trvať dlhšie, ak teplota batérie aktivuje technológiu ochrany batérie.

³ ProPILOT je k dispozícii pre obmedzený rozsah vozidiel. ProPILOT je technológia pokrošilej asitencie vodiča, ale nedokáže zabrániť kolíziám. ProPILOT je určený len pre diaľnice (cesty oddelené bariérami). Je zodpovednosťou vodiča, aby bol vždy ostražitý, jazdil bezpečne, používal rýchlostné limity a bezpečnú rýchlosť v závislosti od stavu vozovky a aby mal vozidlo kedykoľvek pod kontrolou.

⁴ Nemali by ste sa spoliehať len na funkcie pohodlia vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Rýchlosť a iné obmedzenia platia. Pre podmienky týkajúce sa technológií Nissan kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo www.nissan.sk

⁵ Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii bezplatne v závislosti od modelu a/alebo výbavy. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan.

⁶ Wi-Fi v aute je vždy platená služba dostupná na základe predplatného. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan.

⁷ Zobrazené príslušenstvo je štandardné a/alebo voliteľné len pre vybrané výbavy. Môžu sa účtovať dodatočné poplatky za inštaláciu.

⁸ Maximálny AC nabíjací výkon pre LEAF je 6,6 kW. Uvedená doba nabíjania je založená na nabíjaní pomocou nabíjacieho kábla typu 2 (režim 3) 32A.

Zobrazené obrázky a popisy slúžia na orientačné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel inej ako slovenské špecifikácie a nepredstavujú konkrétny model, výbavu alebo ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť dostupné alebo nemusia byť dostupné ako štandard alebo len ako voliteľná výbava. (za príplatok)