Úplne nové technológie:
e-Pedal a ProPILOT

  • ŠTANDARDNÁ CENA OD
*Uvedené údaje sa vzťahujú na verziu s 40kWh batériou. Čas nabíjania závisí od podmienok nabíjania, vrátane typu nabíjačky, teploty batérie a teploty okolitého prostredia v mieste nabíjania. Uvedený čas rýchleho nabíjania zodpovedá využitiu rýchlonabíjačky typu CHAdeMO. Nissan LEAF je navrhnutý tak, aby splnil väčšinu každodenných požiadaviek a nárokov vodičov a je vybavený bezpečnostnými opatreniami na ochranu batérie v prípade opakovaných rýchlonabíjacích cyklov v krátkom čase. Čas potrebný na ďalšie rýchle nabíjanie môže trvať dlhšie v prípade, že teplota batérie aktivuje technológiu ochrany batérie.

**Apple CarPlay je aplikácia poskytovaná spoločnosťou Apple Inc. Apple CarPlay má ochrannú známku spoločnosti Apple Inc. Apple CarPlay je kompatibilný iba s iAP2, iPhone 5 alebo novším (Lightning konektor) a iOS 8.3 alebo novším a vyžaduje si USB pripojenie . Zoznam krajín, v ktorých je k dispozícii aplikácia Apple CarPlay nájdete na adrese:
https://www.apple.com/sk/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

Android Auto je aplikácia poskytovaná spoločnosťou Google. Android Auto je kompatibilný iba s telefónmi Android verzia 5.0 ( Lollipop ) alebo vyššou a vyžaduje si USB pripojenie. Zoznam krajín, v ktorých je k dispozícii Android Auto, nájdete na: https://www.android.com/auto/
Nissan nezodpovedá za žiadne škody, straty alebo zranenia vzniknuté v súvislosti s používaním aplikácie Apple CarPlay a Android Auto.

Z dôvodov mimo kompetencie spoločnosti Nissan nemusia byť aplikácie Apple CarPlay a Android Auto k dispozícii vo vašej krajine alebo nemusia fungovať so všetkými ich funkciami. Spoločnosť Nissan vylučuje akúkoľvek zodpovednosť za nedostupnosť alebo neúplné funkcie aplikácie Apple CarPlay a / alebo Android Auto vo vašom vozidle.