Úplne nové technológie:
e-Pedal a ProPILOT

  • ŠTANDARDNÁ CENA OD
*Uvedené údaje sa vzťahujú na verziu s 40kWh batériou. Čas nabíjania závisí od podmienok nabíjania, vrátane typu nabíjačky, teploty batérie a teploty okolitého prostredia v mieste nabíjania. Uvedený čas rýchleho nabíjania zodpovedá využitiu rýchlonabíjačky typu CHAdeMO. Nissan LEAF je navrhnutý tak, aby splnil väčšinu každodenných požiadaviek a nárokov vodičov a je vybavený bezpečnostnými opatreniami na ochranu batérie v prípade opakovaných rýchlonabíjacích cyklov v krátkom čase. Čas potrebný na ďalšie rýchle nabíjanie môže trvať dlhšie v prípade, že teplota batérie aktivuje technológiu ochrany batérie.

**Apple CarPlay je ochrannou známkou spoločnosti Apple Inc. Požiadavky zariadenia Apple CarPlay: vyžaduje iAP2, iPhone 5 či novší model (konektor Lightning) alebo systém iOS 8.3 či alebo novší a musí byť pripojené prostredníctvom USB. Apple CarPlay je aplikácia poskytovaná spoločnosťou Apple Inc. Táto aplikácia nemusí byť vo vašej lokalite dostupná. Zoznam krajín, kde je táto aplikácia dostupná, sa nachádza na stránke https://www.apple.com/sk/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay.

Aplikácia Android Auto je kompatibilná s telefónmi so systémom Android verzia 5.0 (Lollipop) či vyššia verzia a vyžaduje pripojenie cez USB. Dostupnosť aplikácie Android Auto sa v jednotlivých krajinách líši. Zoznam krajín, kde je táto aplikácia dostupná, sa nachádza na stránke https://www.android.com/auto/faq/.