Nissan Leaf Beauti shot couv

BUĎTE ELEKTRICKÍ

100% elektrické rodinné auto

Nissan Leaf driving beautyshot on the bridge

DOJAZD A ÚSPORA

Nabíjajte rýchlejšie, dojdite ďalej

Nikdy nebol lepší čas vychutnať si okamžitú odozvu 100% elektrického pohonu. S nabíjacími časmi približne 60 minút a dojazdom až 385 km¹, nový LEAF pridáva ešte viac inovácií, ktoré vám pomôžu predĺžiť kilometre a zvýšiť výdrž batérie.²

TECHNOLÓGIE

Zbystrite svoje zmysly

Nissan LEAF je vybavený najnovšími technológiami inteligentného riadenia vrátane e-Pedal a ProPILOT². Plne elektrický Nissan LEAF je dokonalým vyjadrením inteligentnej a udržateľnej nissan Intelligent Mobility, ktorá vás nabije energiou dynamickej jazdy budúcnosti.

1/2 ProPilot

Váš inteligentný pomocník – pomáha vám jazdiť v bezpečnej vzdialenosti a udržiava vás v strede jazdného pruhu.⁴

Nissan Leaf interior dashboard with man - Propilote

1/2 Inteligentný panoramatický parkovací systém

Vďaka 360° virtuálnemu pohľadu na váš LEAF z vtáčej perspektívy bude parkovanie ako detská hra.

Nissan Leaf Dashboard with AVM Tekna

1/2 Bezproblémová konektivita

Zostaňte informovaní a bavte sa s Apple CarPlay™, Android Auto™ ⁵ a Wi-Fi hotspot⁶, ktorý vám umožní pripojiť viacero zariadení.

Nissan Leaf - Apple car play and android auto
Nissan Leaf beauty Interior - cargo

ROZMERY A ŠPECIFIKÁCIE

Dimenzované na život

Hoci navonok vyzerá kompaktne, veľký kufor Nissan LEAF ľahko zvládne nákupy a batožinu. Objavte podrobnosti o dĺžke, šírke a výške Nissanu LEAF a všetky ďalšie podrobnosti, ktoré potrebujete.

ELEGANTNÝ DIZAJN

Elektrický vzhľad

S ostrými, aerodynamickými líniami, výrazným dizajnom vznášajúcej sa strechy a charakteristickou mriežkou chladiča V-Motion vyzerá Nissan LEAF rovnako pokrokovo ako technológia, ktorá sa za ním skrýva. Buďte odvážni. Buďte dobrodružní. Buďte uchvátení.

Nissan Leaf access beauty shot driving in the city

PRÍSLUŠENSTVO

Urobte si ho podľa seba

Prispôsobte si LEAF podľa svojich preferencií pomocou originálneho príslušenstva. [*]

Výbavy modelu LEAF - Objavte elektrický LEAF

Nissan LEAF je k dispozícii v rôznych úrovniach výbavy. kliknite sem a objavte ich.

1/2

Nissan Leaf Packshot profile

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

arrow-icon

¹ Údaje o dojazde sú získané z laboratórnych testov v súlade s legislatívou EÚ a sú určené na porovnanie medzi rôznymi typmi vozidiel. Informácie sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky. Údaje nemusia odrážať skutočné výsledky jazdy. Voliteľné vybavenie, údržba, jazdné správanie a netechnické faktory ako poveternostné podmienky môžu ovplyvniť oficiálne výsledky. Hodnoty boli stanovené v rámci nového celosvetového harmonizovaného skúšobného cyklu pre ľahké vozidlá (WLTP).

² Uvedené údaje platia pre batérie s kapacitou 40 kWh (Nissan LEAF) a 62 kWh (Nissan LEAF e+). Čas závisí od podmienok nabíjania, vrátane typu a stavu nabíjačky, teploty batérie a okolitej teploty v mieste použitia. Uvedený čas rýchleho nabíjania vyžaduje použitie rýchlo nabíjačky CHAdeMO. Nissan LEAF je navrhnutý tak, aby podporoval väčšinu jázd v každodennom živote a je vybavený poistkami nabíjania, ktoré chránia batériu počas opakovaného rýchleho nabíjania v krátkom čase. Čas potrebný na následné rýchle nabíjanie môže trvať dlhšie, ak teplota batérie aktivuje technológiu ochrany batérie.

³ ProPILOT je k dispozícii pre obmedzený rozsah vozidiel. ProPILOT je technológia pokrošilej asitencie vodiča, ale nedokáže zabrániť kolíziám. ProPILOT je určený len pre diaľnice (cesty oddelené bariérami). Je zodpovednosťou vodiča, aby bol vždy ostražitý, jazdil bezpečne, používal rýchlostné limity a bezpečnú rýchlosť v závislosti od stavu vozovky a aby mal vozidlo kedykoľvek pod kontrolou.

⁴ Nemali by ste sa spoliehať len na funkcie pohodlia vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Rýchlosť a iné obmedzenia platia. Pre podmienky týkajúce sa technológií Nissan kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo www.nissan.sk

⁵ Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii bezplatne v závislosti od modelu a/alebo výbavy. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan.

⁶ Wi-Fi v aute je vždy platená služba dostupná na základe predplatného. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan.

⁷ Zobrazené príslušenstvo je štandardné a/alebo voliteľné len pre vybrané výbavy. Môžu sa účtovať dodatočné poplatky za inštaláciu.

⁸ Maximálny AC nabíjací výkon pre LEAF je 6,6 kW. Uvedená doba nabíjania je založená na nabíjaní pomocou nabíjacieho kábla typu 2 (režim 3) 32A.

Zobrazené obrázky a popisy slúžia na orientačné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel inej ako slovenské špecifikácie a nepredstavujú konkrétny model, výbavu alebo ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť dostupné alebo nemusia byť dostupné ako štandard alebo len ako voliteľná výbava. (za príplatok)