TECHNOLOGICKY VYSPELÝ, 100% ELEKTROMOBIL
NISSAN LEAF®

  • CENA OD

Nissan LEAF 3/4 front with city in the background

Najpredávanejší eletromobil v Európe

DOJAZD

VÄČŠÍ

VÝKON***

VYŠŠÍ

MOŽNOSTI

LEPŠIE

Zdroj: AAA (Association Auxiliaire de l'Automobile), Nissan LEAF modelový rok 2018 bol v roku 2018 najčastejšie registrovaným elektromobilom v EÚ.

Uvedené obrázky slúžia len na orientačné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel so špecifikáciami mimo Slovenska a nepredstavujú konkrétne vozidlo, výbavu ani ponuku. Uvedené prvky výbavy nemusia byť dostupné, alebo môžu byť dostupné len pre vybrané stupne výbavy.

 

*Zdroj: AAA (Association Auxiliaire de l'Automobile), Nissan LEAF modelový rok 2018 bol v roku 2018 najčastejšie registrovaným elektromobilom v EÚ.

 

**Hodnoty dojazdu boli stanovené na základe laboratórnych testov v súlade európskou legislatívou a slúžia na porovnanie rôznych typov vozidiel medzi sebou. Informácie neodkazujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky. Hodnoty nemusia odrážať výsledky jazdy v reálnych podmienkach. Oficiálne výsledky môže ovplyvniť voliteľné vybavenie, údržba, štýl jazdy a iné faktory, napríklad poveternostné podmienky. Hodnoty boli stanovené na základe nového testovacieho cyklu WLTP. Spotreba energie (Wh/km): kombinovaná 180 – 206; kombinované emisie CO2 (g/km): 0. Nulové emisie CO2 počas jazdy

 

***Funkcia ProPILOT je dostupné pre obmedzený počet vozidiel. ProPILOT je pokročilá asistenčná technológia, ktorá však nedokáže zabrániť nehodám. ProPILOT slúži ako doplnková funkcia len pri jazde na diaľnici (oddelenej bariérami), vodič však musí mať ruky na volante a sledovať cestu. Byť neustále pozorný, jazdiť bezpečne a kedykoľvek prevziať kontrolu nad vozidlom je zodpovednosťou vodiča.

 

*****Uvedené čísla platia pre model s batériou 40 kWh (LEAF) a 62 kWh (LEAF e+). Čas závisí od podmienok nabíjania vrátane typu nabíjačky a jej stavu, teploty batérie a okolitej teploty v mieste používania. Uvedený čas rýchleho nabíjania vyžaduje použitie rýchlonabíjačky CHAdeMO. Nissan LEAF je navrhnutý na podporu väčšiny každodenných ciest a je vybavený ochranou, ktorá chráni batériu pri opakovaných rýchlych nabíjacích cykloch počas krátkeho časového obdobia. Čas potrebný na postupné rýchle nabíjanie môže byť dlhší v závislosti od toho, či teplota batérie aktivuje technológiu ochrany.

 

Uvedené hodnoty maximálneho výkonu a dojazdu sú platné pre 40 a 62kWh verziu.
LEAF 40 kWh: spotreba el. energie: 206 Wh/km, emisie CO2: 0 g/km, LEAF e+ 62 kWh: spotreba el. energie: 180 Wh/km, emisie CO2: 0 g/km. Hodnoty dojazdu boli stanovené na základe laboratórnych testov v súlade európskou legislatívou a slúžia na porovnanie rôznych typov vozidiel medzi sebou. Informácie neodkazujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky. Hodnoty nemusia odrážať výsledky jazdy v reálnych podmienkach. Oficiálne výsledky môže ovplyvniť voliteľné vybavenie, údržba, štýl jazdy a iné faktory, napríklad poveternostné podmienky. Hodnoty boli stanovené na základe nového testovacieho cyklu WLTP.
Použité fotografie sú ilustračné. Informácie a skutočnosti uvedené v tejto reklame slúžia výlučne na informačné účely a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu.