OČAKÁVAJTE VIAC S NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY JE ÚPLNE NOVÝ SPÔSOB RIADENIA VOZIDLA.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY JE ÚPLNE NOVÝ SPÔSOB RIADENIA VOZIDLA.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY JE ÚPLNE NOVÝ SPÔSOB RIADENIA VOZIDLA.

Nissan Intelligent Mobility logo
CHCETE POKRAČOVAŤ V OBJAVOVANÍ?

[1] Nespoliehajte sa výlučne na asistenčné funkcie pre vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať vo všetkých podmienkach a za každých okolností. Platí obmedzenie rýchlostí a iné obmedzenia.

[2] Ak vozidlo prijíma zlý signál, môže to ovplyvniť reakciu a použitie funkcie. Na optimálne použitie sa uistite, že je vaše vozidlo pod dobrým sieťovým pokrytím.

[3] Mobilný telefón by ste mali pripájať k aplikácii Nissan Connect len vtedy, keď je vozidlo bezpečne zaparkované. Používanie systému by malo byť vždy v súlade s pravidlami cestnej premávky. Vodiči by mali systém používať iba vtedy, keď je to bezpečné. Používatelia by si mali byť vedomí toho, že technológia hands-free odvádza pozornosť od cesty, čo by mohlo mať vplyv na úplnú kontrolu nad vozidlom.

Zobrazené obrázky a popisy sú ilustračné. V niektorých prípadoch zobrazujú fotografie vozidlá, ktoré nie sú určené pre trh Spojeného kráľovstva a nepredstavujú konkrétny model, stupeň výbavy či ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť k dispozícii, prípadne nemusia byť k dispozícii v rámci štandardnej výbavy alebo iba ako voliteľné.

Funkcie sú k dispozícii v závislosti od verzie v rámci štandardnej výbavy alebo iba ako voliteľné (za poplatok navyše).