Nissan JUKE

REVOLUČNÝ NISSAN JUKE

Nissan Juke  driving shot in the city

POHONNÉ JEDNOTKY

Objavte pohonné jednotky Nissan JUKE

Elektrifikovaná technológia, inšpirovaná skúsenosťami Nissanu v seriály Formule E, vylepšuje pôvodnú DNA ikonického Nissanu Juke. Inovatívna prevodovka plynule prepína medzi jazdnými režimami podľa jazdných podmienok. Získate tak citlivejšiu, tichšiu a výkonnejšiu jazdu a tiež lepšiu účinnosť ¹⁰

Nissan Juke Talent and Juke Hybrid

DIZAJN

Odvážny a jedinečný dizajn

Jeho aerodynamický dizajn sa vyznačuje ikonickými svetlometmi, ktoré umocňujú jeho odvážny vzhľad. Vďaka plávajúcej streche a charakteristickým 19" kolesám z ľahkých zliatin² toto skutočne jedinečné kultové coupé upúta všetky pohľady.

Nissan Juke 3/4 rear static Juke with talent with rear trunk opened

ROZMERY VOZIDLA

Rovnako prispôsobivý ako vy

Väčší a priestrannejší ako predchádzajúci model a s ešte väčším nákladným priestorom je Nissan Juke pripravený prispôsobiť sa všetkým potrebám.

ASISTENTY JAZDY

Smart jazda

Nissan Intelligent mobility² vám dáva úplne nový spôsob pohybu. V Nissane Juke budete jazdiť s väčšou istotou a lepším spojením s okolitým svetom.

1/2 - ProPILOT

Váš inteligentný pomocník – pomáha vám jazdiť v bezpečnej vzdialenosti, udržiava vás v strede jazdného pruhu a ďalšie.³

Nissan Juke rear running shot on city highway

1/2 - Panoramatický kamerový parkovací systém

Vďaka virtuálnemu 360° pohľadu na váš JUKE z vtáčej perspektívy bude parkovanie ako detská hra.²

Nissan Juke parking in the city

1/2 - Inteligentné varovanie pred čelnou zrážkou

Inteligentné varovanie pred čelnou zrážkou sleduje až dve vozidlá pred vami. Ak systém zaznamená náhle spomalenie vpredu, budete počuť zvukové a vizuálne upozornenie, aby ste spomalili ³.

Nissan Juke intelligent Foward Collision Warning illustration

KONEKTIVITA

Vždy v spojení s vaším svetom

Zostaňte v kontakte kdekoľvek vďaka vstavanej navigácii NissanConnect a prostredníctvom aplikácie NissanConnect Services.

1/2 - Bezproblémová konektivita

Buďte informovaní a bavte sa s Apple CarPlay™ a Android Auto™ ⁴

Nissan Juke NissanConnect screen

1/2 - NissanConnect Services⁶

Zamknite alebo odomknite svoj Juke odkiaľkoľvek, zistite, kde ste zaparkovali a koľko km paliva vám zostáva, pomocou aplikácie NissanConnect Services.

Nissan Juke static 3/4  front view with city background and smart phone

1/2 - Funkcia Home to car s Google Assistant a Amazon Alexa

Zabudli ste zamknúť dvere? Google Assistant a Amazon Alexa môžu skontrolovať, či sú dvere vášho Nissanu Juke zamknuté, a upozorniť vás ⁸.

Nissan Juke Amazon Alexa & Google assistant compatability
Nissan Juke color & grades line up - static pack shots in circle formation

KONFIRGURÁTOR VOZIDLA

KONFIGURUJTE SI SVOJ JUKE TERAZ

Preskúmajte všetky spôsoby, ktorými si môžete prispôsobiť Nissan Juke.

VŠETKY VÝBAVY JUKE – NÁJDITE SVOJ DOKONALÝ KOMPAKTNÝ CROSSOVER

Kliknite sem a porovnajte rôzne výbavy a nájdite ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Nissan Juke  3/4 static pack shot

PRÍSLUŠENSTVO

Vyniknite vďaka príslušenstvu

S Nissanom Juke môžete vytvoriť skutočne jedinečný vzhľad. Skombinujte výber príslušenstva a získate vozidlo, ktoré dokonale vyhovuje vašim potrebám a je aj vizuálne úchvatné ⁸ ¹².

1/2 - Kryt zrkadla Čierna Carbon

Dodajte svojim vonkajším spätným zrkadlám štýlový vzhľad pomocou týchto karbónovo čiernych krytov zrkadiel navrhnutých tak, aby dokonale dopĺňali váš Juke.

Nissan Juke mirror Cap Carbon Black

1/2 - Strešný nosič bicyklov ¹¹

S týmto príslušenstvom, ktoré sa montuje na strešné nosiče vozidla Juke, môžete bezpečne a spoľahlivo prepravovať až 3 bicykle. (Maximálna hmotnosť 20 kg, veľkosť kolesa 36"/91 cm)

Nissan Juke Roof Mounted bike carrier

1/2 - Ochranná lišta nakladacej hrany

Vysoko kvalitná ochranná lišta nakladacej hrany z brúseného hliníka zaisťujúca odolnosť je navrhnutá tak, aby chránila nárazník pred poškriabaním v mieste vstupu do kufra.

Nissan Juke Illuminated entry guard

Zistite čo na JUKE hovoria média!

Zistite čo na JUKE hovoria média!

Zistite čo na JUKE hovoria média!

 

¹ 19" disky kolies z ľahkých zliatin sú voliteľná opcia za príplatok.

² Nemali by ste sa spoliehať len na komfortné funkcie vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Rýchlosť a iné obmedzenia platia. Pre podmienky týkajúce sa technológií Nissan kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo www.nissan.sk

³ ProPILOT je k dispozícii pre obmedzený rozsah vozidiel a iba pre automatické prevodovky. ProPILOT je asistenčná technológia, ale nedokáže zabrániť kolíziám. ProPILOT je určený len pre diaľnice (cesta oddelená bariérami). Je zodpovednosťou vodiča, aby bol stále ostražitý, jazdil bezpečne, používal rýchlostné limity a bezpečnú rýchlosť v závislosti od stavu vozovky a aby mal vozidlo kedykoľvek pod kontrolou.

⁴ Na používanie služieb NissanConnect potrebujete používateľský účet NissanConnect Services a musíte sa zaregistrovať a prihlásiť sa do aplikácie NissanConnect Services pomocou svojho používateľského mena a hesla. Ak chcete používať bezplatnú aplikáciu NissanConnect Services, potrebujete smartfón s kompatibilným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s existujúcou alebo samostatnou zmluvou o mobilnom telefóne medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb. Všetky služby podliehajú pokrytiu mobilnou sieťou.
Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii bezplatne v závislosti od modelu a/alebo výbavy. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan.


⁶ Pripojenie mobilného telefónu na používanie NissanConnect by sa malo vykonávať iba vtedy, ak je auto bezpečne zaparkované. Používanie systému by malo byť vždy v súlade s pravidlami cestného zákona. Vodiči by mali systém používať iba vtedy, keď je to bezpečné. Používatelia by si mali byť vedomí potenciálu technológie handsfree na odpútanie pozornosti od cesty, čo by mohlo mať vplyv na úplnú kontrolu nad vozidlom.

⁷ Bezplatné služby (Nissan Google Assistant, História jázd a analýza, Nissan Assistance, asistenčná služba pri poruche, stav vozidla, Battery Manager – len pre elektrické vozidlá) sú k dispozícii bezplatne po dobu 7 rokov v závislosti od modelu a/alebo stupňa výbavy. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu Nissan.

⁸ Zobrazené príslušenstvo je štandardné a/alebo voliteľné len pre vybrané druhy. Môžu sa účtovať dodatočné poplatky.

Zobrazené obrázky a popisy slúžia na orientačné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel inej špecifikácie ako je určená pre náš trh a nepredstavujú konkrétny model, triedu alebo ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť dostupné alebo nemusia byť dostupné ako štandard alebo len ako voliteľná výbava za príplatok.