Často kladené otázky

¹ 5 rokov / 160 000 km (čo nastane skôr): záruka výrobcu na rad ľahkých úžitkových vozidiel. Neobmedzený počet najazdených kilometrov na lak, originálne diely a príslušenstvo Nissan, asistenčné služby a záruka proti korózii. Ďalšie podrobnosti získate od svojho predajcu Nissan.

² Dostupnosť si overte u svojho predajcu.

³ Údaje o dojazde sú získané z laboratórnych testov v súlade s legislatívou EÚ a sú určené na porovnanie medzi rôznymi typmi vozidiel. Informácie sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky. Údaje nemusia odrážať skutočné výsledky jazdy. Voliteľné vybavenie, údržba, jazdné správanie a netechnické faktory ako poveternostné podmienky môžu ovplyvniť oficiálne výsledky. Hodnoty boli stanovené v rámci nového celosvetového harmonizovaného skúšobného cyklu pre ľahké vozidlá (WLTP).

⁴ Funkcia ProPILOT Assist je k dispozícii pri obmedzenom počte vozidiel. ProPILOT Assist je pokročilá asistenčná technológia pre vodiča, ktorá však nemôže zabrániť kolízii. ProPILOT Assist je určený na použitie iba na diaľniciach (s protismernými pruhmi oddelenými bariérami) a vyžaduje, aby vodič venoval pozornosť dopravnej situácii a mal ruky na volante ("Eyes On/Hands On"). Vodič je povinný udržiavať pozornosť, riadiť bezpečne, dodržiavať rýchlosť a bezpečnú vzdialenosť s ohľadom na stav vozovky a mal by byť vždy schopný vozidlo ovládať. 

⁵ Funkcia dostupná vo verzii EV.

⁶ Apple CarPlay a Android Auto sú k dispozícii zadarmo v závislosti od modelu a/alebo stupňa výbavy. Ďalšie informácie získate u svojho predajcu Nissan.

⁷ Nemali by ste sa spoliehať len na komfortné funkcie vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať za všetkých podmienok a okolností. Rýchlosť a iné obmedzenia platia. Pre zmluvné podmienky týkajúce sa technológií Nissan kontaktujte svojho predajcu Nissan alebo www.nissan.sk