hui

NOVÝ VÝKONNEJŠÍ MOTOR UŽ OD 17 590€


MÁTE ZÁUJEM O ĎALŠIE PONUKY?

Použité fotografie sú ilustračné. Informácie a skutočnosti uvedené v tomto reklamnom materiáli slúžia výlučne na informačné účely a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu. Kombinovaná spotreba 5.3-7.3 l/100km, kombinované CO2 emisie 138-164 g/km. Uvedená cena je cena vozidla vo výbave Qashqai Visia DIG-T 140. 

 

Niektoré verzie sú v ponuke iba ako skladové vozidlá, pre bližšie informácie o dostupných verziách sa prosím obráťte na Vášho autorizovaného predajcu Nissan.

 

Ceny sú uvedené s DPH. Ceny nemusia byť aktuálne. Obrázky použité na tejto webovej stránke sú ilustračné. Uvedené technológie, prvky a príslušenstvo vozidla Juke môžu byť na želanie. V súlade so zásadami sústavného zlepšovania svojich výrobkov si spoločnosť Nissan vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť technické údaje a vozidlá zobrazené na tejto webovej stránke. Predajcovia vozidiel Nissan budú informovaní o akýchkoľvek zmenách v najkratšom možnom čase. Aktuálnosť informácií uvedených na webovej stránke si overte u autorizovaného predajcu Nissan.