NOVÝ VÝKONNEJŠÍ MOTOR UŽ OD 17 290€

ZIMNÉ PNEUMATIKY ZADARMO*


* Dostupné len pre modely s motorom Euro6d-temp (dCi 115, DIG-T 140, DIG-T 160). Zimné pneumatiky zadarmo majú rozmer 215/65/16. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Použité fotografie sú ilustračné. Informácie a skutočnosti uvedené v tomto reklamnom materiáli slúžia výlučne na informačné účely a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu. Kombinovaná spotreba 3.8-5.8 l/100km, kombinované CO2 emisie 99-134 g/km. Uvedená cena je cena vozidla vo výbave Qashqai Visia DIG-T 115. 

 

Niektoré verzie sú v ponuke iba ako skladové vozidlá, pre bližšie informácie o dostupných verziách sa prosím obráťte na Vášho autorizovaného predajcu Nissan.

 

Ceny sú uvedené s DPH. Ceny nemusia byť aktuálne. Obrázky použité na tejto webovej stránke sú ilustračné. Uvedené technológie, prvky a príslušenstvo vozidla Juke môžu byť na želanie. V súlade so zásadami sústavného zlepšovania svojich výrobkov si spoločnosť Nissan vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť technické údaje a vozidlá zobrazené na tejto webovej stránke. Predajcovia vozidiel Nissan budú informovaní o akýchkoľvek zmenách v najkratšom možnom čase. Aktuálnosť informácií uvedených na webovej stránke si overte u autorizovaného predajcu Nissan.