S CENOVÝM ZVÝHODNENÍM AŽ DO 4000 €! UŽ OD 17 250 €

5 PREDĽŽENÁ ZÁRUKA
4 ROČNÉ FINANCOVANIE BEZ NAVÝŠENIA
3 ROČNÝ SERVIS


MÁTE ZÁUJEM O ĎALŠIE PONUKY?

Použité fotografie sú ilustračné. Informácie a skutočnosti uvedené v tomto reklamnom materiáli slúžia výlučne na informačné účely a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu. Kombinovaná spotreba 3.8-5.8 l/100km, kombinované CO2 emisie 99-134 g/km. Uvedená cena je cena vozidla vo výbave Qashqai Visia DIG-T 115.

5-ročná predĺžená záruka predstavuje štandardnú 3-ročnú záruku a 2-ročnú predľženú záruku / 100 000 km.Ponuka 3 bezplatných servisných prehliadok zahŕňa 3 bežné údržby, a to počas obdobia troch rokov od kúpyvozidla alebo do dosiahnutia určitého počtu kilometrov -podľa toho, ktoré z uvedeného nastane skôr.

Niektoré verzie sú v ponuke iba ako skladové vozidlá, pre bližšie informácie o dostupných verziách sa prosím obráťte na Vášho autorizovaného predajcu Nissan.

Ceny sú uvedené s DPH. Ceny nemusia byť aktuálne. Obrázky použité na tejto webovej stránke sú ilustračné. Uvedené technológie, prvky a príslušenstvo vozidla Juke môžu byť na želanie. V súlade so zásadami sústavného zlepšovania svojich výrobkov si spoločnosť Nissan vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť technické údaje a vozidlá zobrazené na tejto webovej stránke. Predajcovia vozidiel Nissan budú informovaní o akýchkoľvek zmenách v najkratšom možnom čase. Aktuálnosť informácií uvedených na webovej stránke si overte u autorizovaného predajcu Nissan.