Inteligentný pohon pre meniaci sa svet

Qashqai ponúka dva pohony, ktoré využívajú odborné znalosti Nissan v oblasti elektrických vozidiel pre dosiahnutie vzrušujúceho výkonu pri znížení emisií CO2.

Dosiahnuť nízku spotrebu nebolo nikdy tak vzrušujúce

Mild-hybrid

Nissan QQ engine visual in transparent driving car

Nízka spotreba dosiahnutá s entuziazmom

Nízka spotreba dosiahnutá s entuziazmom

Nízka spotreba dosiahnutá s entuziazmom

Mild-hybrid ukazuje, že lepšia spotreba paliva môže tiež umocniť zážitok z jazdy. Mild hybridný systém je vybavený lítiovou batériou, ktorá uchováva energiu získanú počas brzdenia. Táto uložená energia umožňuje vypnúť motor pri nízkej rýchlosti (nižšej ako 30 km/h) alebo pri zastavení, aby sa zlepšila spotreba paliva a znížili sa celkové emisie CO2¹. Okrem toho sa na dverách, kapote a blatníkoch použil hliník s cieľom zmenšiť hmotnosť a zlepšiť výkon.

¹ Spotreba energie (Wh/km): kombinovaná 180- 206; kombinované emisie CO2 (g/km): 0. Nulové emisie CO2 počas jazdy. > RBU Upraví sa na základe špecifikácií trhu.

² e-POWER bude k dispozícii na jar 2022.

Zobrazené obrázky a popisy sú ilustračné. V niektorých prípadoch zobrazujú fotografie vozidlá, ktoré nie sú určené pre trh Spojeného kráľovstva a nepredstavujú konkrétny model, stupeň výbavy či ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť k dispozícii, prípadne nemusia byť k dispozícii v rámci štandardnej výbavy alebo iba ako voliteľné (za poplatok navyše).