NOVÁ VERZIA MODELU NAVARA JE TU!

PRICHÁDZA VERZIA N-TREK!

Teraz k dispozícií s motorom 2.3 dCi s výkonom 160 koní, ideálna pre podnikateľov ale i menších živnostníkov, ktorí hľadajú vyváženú ponuku na základe jasných konkurenčných výhod modelu Navara.

  • Navigácia s dotykovou obrazovkou
  • Zadná parkovacia kamera
  • 18” disky kolies z ľahkých zliatin

Teraz od 28 380 €!

MÁTE ZÁUJEM O ĎALŠIE PONUKY?

Všetky ceny sú vrátane 20% DPH a sú uvedené v EUR. Obsah tohto cenníka odzrkadľuje stav platný v čase jeho vydania. NISSAN Sales CEE Kft. si vyhradzuje právo na zmenu informácií uvedených v tomto cenníku bez predchádzajúceho upozornenia. Cenník je platný od 01.07.2018 do odvolania alebo do vydania nového cenníka. Uvedené údaje majú iba informačný charakter a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu. Uvedené ceny vrátane DPH sa môžu zmeniť v dôsledku zmeny sadzby dane z pridanej hodnoty. Ceny príslušenstva nezahŕňajú ceny montáže a montážneho materiálu.

Zľava pre fleetových zákazníkov je platná len pre nasledujúce kategórie: (1) ktorúkoľvek spoločnosť zaregistrovanú s výpisom z obchodného registra alebo majúcu úradne potvrdenú prihlášku do registra, alebo (2) akéhokoľvek živnostníka so živnostenským listom.

Ponuka platí u participujúcich autorizovaných predajcov Nissan. Pre viac informácií sa obráťte na svojho autorizovaného predajcu značky Nissan.