LIMITOVANÁ NABÍDKA!

ODOLNÝ AKO VŽDY. ŠIKOVNEJŠÍ NEŽ KEDYKOĽVEK PREDTÝM.

ÚŽASNÝ VÝKON

  • Osvedčený pohon 4x4, výborné schopnosti v teréne.
  • Rebrinový rám z uzavretých profilov.

VÝNIMOČNÝ ZÁŽITOK Z JAZDY

  • Sedadlá inšpirované stavom beztiaže a systém viacprvkového zavesenia zadnej nápravy zaisťujúci jedinečný komfort počas jazdy.

AKCE NA VOZY VYROBENÉ V ROCE 2017

ZĽAVA Z 4 000 €*

MÁTE ZÁUJEM O ĎALŠIE PONUKY?

Všetky ceny sú vrátane 20% DPH a sú uvedené v EUR. Obsah tohto cenníka odzrkadľuje stav platný v čase jeho vydania. NISSAN Sales CEE Kft. si vyhradzuje právo na zmenu informácií uvedených v tomto cenníku bez predchádzajúceho upozornenia. Cenník je platný od 01.07.2018 do odvolania alebo do vydania nového cenníka. Uvedené údaje majú iba informačný charakter a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu. Uvedené ceny vrátane DPH sa môžu zmeniť v dôsledku zmeny sadzby dane z pridanej hodnoty. Ceny príslušenstva nezahŕňajú ceny montáže a montážneho materiálu.

Zľava pre fleetových zákazníkov je platná len pre nasledujúce kategórie: (1) ktorúkoľvek spoločnosť zaregistrovanú s výpisom z obchodného registra alebo majúcu úradne potvrdenú prihlášku do registra, alebo (2) akéhokoľvek živnostníka so živnostenským listom.

*Ponuka platí u participujúcich autorizovaných predajcov Nissan. Pre viac informácií sa obráťte na svojho autorizovaného predajcu značky Nissan.