NEVYHNUTNÁ APLIKÁCIA NISSANCONNECT EV

- Nastavte si ideálnu teplotu ešte predtým, ako nastúpite.

- Skontrolujte si dojazd a stav nabitia batérie. 

- Nastavte si časovač nabíjania vášho nového Nissanu LEAF mimo špičky.

- Nájdite si najbližšiu nabíjaciu stanicu.

PRISPÔSOBTE SI ZOBRAZENIE NOVINIEK, INFORMÁCIÍ A NASTAVENIA ZVUKU

TECHNOLÓGIE, KTORÉ VÁM POSKYTNÚ INFORMÁCIE A ZÁBAVU

Skontrolujte si úroveň dojazdu, ukazovatele výkonu, čas nabíjania a všetku hudbu v zariadení Bluetooth na digitálnom informačnom displeji v takom formáte, aký vám vyhovuje.

PRISPÔSOBITEĽNÝ DISPLEJ VÁM POSKYTNE VŠETKY DETAILY PRIAMO PRED OČAMI

PRIPOJTE SA POMOCOU APPLE CARPLAY ALEBO ANDROID AUTO

Využívajte funkcie svojho smartfónu prostredníctvom pripojenia Apple CarPlay alebo Android Auto. Po zosynchronizovaní sa vaše obľúbené funkcie zobrazia na palubnom displeji nového Nissanu LEAF a získate jednoduchý prístup k spravodajstvu, informáciám či zábave.

NECHAJTE ROZOZNIEŤ ÚSPORNÝ ZVUKOVÝ SYSTÉM BOSE®

Doprajte si úžasnú kvalitu zvuku za súčasnej úspory energie vďaka siedmym malým, ľahkým a strategicky umiestneným reproduktorom. Experti v spoločnosti BOSE® navrhli audiosystém s rovnakými ekologickými hodnotami, ako má váš nový Nissan LEAF.

Apple Car Play a Android Auto

Mobilná integrácia

Bluetooth

Volanie hands-free

USB port

Hudba a nabíjanie

POKROČILÉ BEZPEČNOSTNÉ PRVKY, KTORÉ VÁM ZARUČIA POKOJ NA DUŠI

TECHNOLÓGIE PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

Nový Nissan LEAF je vybavený najpokročilejšími bezpečnostnými technológiami Nissan, ktoré vám umožnia lepšie reagovať a poskytnú vám lepšiu ochranu na cestách. Ďalšie informácie nájdete v technických údajoch nového Nissanu LEAF.

PÄŤ HVIEZDIČIEK ZA BEZPEČNOSŤ

EURÓPSKY PROGRAM HODNOTENIA NOVÝCH AUTOMOBILOV

V roku 2018 organizácia Euro NCAP zaviedla nové testy, ktoré odrážajú kľúčové nehodové scenáre s účasťou osobných vozidiel, cyklistov a chodcov. 

Nový Nissan LEAF získal hodnotenie 93 percent za ochranu dospelých a 86 za ochranu detí. Vďaka pokročilým asistenčným systémom, kamerovým a radarovým systémom poskytujúcim funkcie ako rozpoznávanie chodcov, sa nový Nissan LEAF môže pochváliť uznávaným systémom ProPILOT. 

Maximálne 5-hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti od organizácie Euro NCAP dáva vodičom nového Nissanu LEAF istotu bezpečnejšej a uvoľnenejšej jazdy.