NEVYHNUTNÁ APLIKÁCIA NISSANCONNECT EV

- Nastavte si ideálnu teplotu ešte predtým, ako nastúpite.

- Skontrolujte si dojazd a stav nabitia batérie. 

- Nastavte si časovač nabíjania vášho nového Nissanu LEAF mimo špičky.

- Nájdite si najbližšiu nabíjaciu stanicu.

PRISPÔSOBTE SI ZOBRAZENIE NOVINIEK, INFORMÁCIÍ A NASTAVENIA ZVUKU

TECHNOLÓGIE, KTORÉ VÁM POSKYTNÚ INFORMÁCIE A ZÁBAVU

Skontrolujte si úroveň dojazdu, ukazovatele výkonu, čas nabíjania a všetku hudbu v zariadení Bluetooth na digitálnom informačnom displeji v takom formáte, aký vám vyhovuje.

PRISPÔSOBITEĽNÝ DISPLEJ VÁM POSKYTNE VŠETKY DETAILY PRIAMO PRED OČAMI

PRIPOJTE SA POMOCOU APPLE CARPLAY®* ALEBO ANDROID AUTO®*

Využívajte funkcie svojho smartfónu prostredníctvom pripojenia Apple CarPlay®* alebo Android Auto®*. Po zosynchronizovaní sa vaše obľúbené funkcie zobrazia na palubnom displeji nového Nissanu LEAF a získate jednoduchý prístup k spravodajstvu, informáciám či zábave.

NECHAJTE ROZOZNIEŤ ÚSPORNÝ ZVUKOVÝ SYSTÉM BOSE®

Doprajte si úžasnú kvalitu zvuku za súčasnej úspory energie vďaka siedmym malým, ľahkým a strategicky umiestneným reproduktorom. Experti v spoločnosti BOSE® navrhli audiosystém s rovnakými ekologickými hodnotami, ako má váš nový Nissan LEAF.

Apple CarPlay® a Android Auto®*

Mobilná integrácia

Bluetooth

Volanie hands-free

USB port

Hudba a nabíjanie

POKROČILÉ BEZPEČNOSTNÉ PRVKY, KTORÉ VÁM ZARUČIA POKOJ NA DUŠI

TECHNOLÓGIE PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

Nový Nissan LEAF je vybavený najpokročilejšími bezpečnostnými technológiami Nissan, ktoré vám umožnia lepšie reagovať a poskytnú vám lepšiu ochranu na cestách. Ďalšie informácie nájdete v technických údajoch nového Nissanu LEAF.

PÄŤ HVIEZDIČIEK ZA BEZPEČNOSŤ

EURÓPSKY PROGRAM HODNOTENIA NOVÝCH AUTOMOBILOV

V roku 2018 organizácia Euro NCAP zaviedla nové testy, ktoré odrážajú kľúčové nehodové scenáre s účasťou osobných vozidiel, cyklistov a chodcov. 

Nový Nissan LEAF získal hodnotenie 93 percent za ochranu dospelých a 86 za ochranu detí. Vďaka pokročilým asistenčným systémom, kamerovým a radarovým systémom poskytujúcim funkcie ako rozpoznávanie chodcov, sa nový Nissan LEAF môže pochváliť uznávaným systémom ProPILOT. 

Maximálne 5-hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti od organizácie Euro NCAP dáva vodičom nového Nissanu LEAF istotu bezpečnejšej a uvoľnenejšej jazdy. 

 
*Apple CarPlay je aplikácia poskytovaná spoločnosťou Apple Inc. Apple CarPlay má ochrannú známku spoločnosti Apple Inc. Apple CarPlay je kompatibilný iba s iAP2, iPhone 5 alebo novším (Lightning konektor) a iOS 8.3 alebo novším a vyžaduje si USB pripojenie . Zoznam krajín, v ktorých je k dispozícii aplikácia Apple CarPlay nájdete na adrese:
https://www.apple.com/sk/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

Android Auto je aplikácia poskytovaná spoločnosťou Google. Android Auto je kompatibilný iba s telefónmi Android verzia 5.0 ( Lollipop ) alebo vyššou a vyžaduje si USB pripojenie. Zoznam krajín, v ktorých je k dispozícii Android Auto, nájdete na: https://www.android.com/auto/
Nissan nezodpovedá za žiadne škody, straty alebo zranenia vzniknuté v súvislosti s používaním aplikácie Apple CarPlay a Android Auto.

Z dôvodov mimo kompetencie spoločnosti Nissan nemusia byť aplikácie Apple CarPlay a Android Auto k dispozícii vo vašej krajine alebo nemusia fungovať so všetkými ich funkciami. Spoločnosť Nissan vylučuje akúkoľvek zodpovednosť za nedostupnosť alebo neúplné funkcie aplikácie Apple CarPlay a / alebo Android Auto vo vašom vozidle.