Objavte Nový Nissan LEAF e+ 3.ZERO

NOVÝ NISSAN LEAF E+ 3.ZERO BUDE DOSTUPNÝ UŽ TOTO LETO A PRINESIE VYŠŠÍ VÝKON AŽ 217 K A DLHŠÍ DOJAZD 385 KM* NA JEDNO NABITIE. INTELIGENTNÝ VÝKON, KTORÝ VÁM POSKYTNE VIAC MOŽNOSTÍ A EŠTE VÄČŠÍ DOJAZD. S CENOU OD 44 750€, NEPREMEŠKAJTE TO. Zaregistrujte sa už teraz a dostaňte viac informácii. Pre objednanie vozidla navštívte predajcu.

Limitovaná edícia vozidla Nový Nissan LEAF e+ 3.ZERO

Systém Intelligent Driving zahŕňa pokročilého asistenta ProPILOT** a e-Pedal – prvky, ktoré vám poskytnú istotu a spríjemnia vám cestu domov.
Systém Intelligent Power prináša dojazd až 385 km* a tri jazdné režimy.
Inteligentná integrácia s vaším smartfónom vám dá do ruky úplnú kontrolu nad vaším cestovaním.

Vaše krstné meno musí obsahovat iba písmená.

Vaše priezvisko musí obsahovať iba písmená.

Ochrana vašich osobných údajov je pre nás prioritou.

Prečo musíte poskytnúť svoje osobné údaje?

Ak nám poskytnete svoje osobné údaje Nissan Sales CEE Kft. - organizačná zložka, čo správcovi údajov umožní venovať sa vašim požiadavkám (najmä prostredníctvom našich predajcov), zasielať vám relevantné informácie o našich vozidlách a službách, merať výkonnosť predajných služieb, popredajných služieb a reklám a v prípade vášho výslovného predchádzajúceho súhlasu zasielať vám personalizovanú reklamu spojenú s našimi vozidlami a súvisiacimi službami.

Komu ich poskytujeme?

Ako nezávislí správcovia údajov obmedzujeme poskytovanie vašich osobných údajov na predajcov spoločnosti NISSAN, poskytovateľov služieb a ďalšie subjekty v rámci skupiny spoločností NISSAN. Preto je možné, že sa budú poskytovať mimo Európskeho hospodárskeho priestoru. Prijmeme však všetky nevyhnutné opatrenia na ich ochranu.

Vaše práva.

Svoje osobné údaje môžete dostať v štruktúrovanom a štandardnom formáte. Takisto môžete namietať proti spracúvaniu svojich osobných údajov alebo požiadať o ich obmedzenie, úpravu či zatajenie.

Svoje stanovisko k spracúvaniu osobných údajov môžete kedykoľvek zmeniť. V takom prípade stačí zaslať e-mail na adresu slovakia@nissan-services.eu

S radosťou vás vítame medzi našimi návštevníkmi. Požiadali sme vás o niektoré osobné údaje. Ochrana vašich osobných údajov je pre nás prioritou:

Kedykoľvek môžete zmeniť svoj názor a pomocou odkazu môžete zrušiť prijímanie komunikácie. Viac informácií súvisiacich s ochranou osobných údajov v spoločnosti Nissan sa dozviete kliknutím sem.

* Povinné pole

*Spotreba energie (Wh/km): kombinovaná 180-206; emisie CO2 kombinované (g/km): 0. Nulová hodnota emisií CO2 počas jazdy (pri použití energie s obnoviteľných zdrojov) Hodnoty sú vypočitané v súlade s nariadením WLTP. Skutočné hodnoty sa pri normálnom spôsobe použitia líšia v závislosti na mnohých faktoroch, ako napríklad jazdné a dobíjacie návyky, teplota, jazdný povrch, vek batérie, tlak v pneumatikách, údržba, váha nákladu atđ.

 

Hodnoty sú vypočitané v súlade s nariadením WLTP. Skutočné hodnoty sa pri normálnom spôsobe použitia líšia v závislosti na mnohých faktoroch, ako napríklad jazdné a dobíjacie návyky, teplota, jazdný povrch, vek batérie, tlak v pneumatikách, údržba, váha nákladu atđ.

 

Uvedené údaje sa vzťahujú na verziu s 40kWh batériou. Čas nabíjania závisí od podmienok nabíjania, vrátane typu nabíjačky, teploty batérie a teploty okolitého prostredia v mieste nabíjania. Uvedený čas rýchleho nabíjania zodpovedá využitiu rýchlonabíjačky typu CHAdeMO. Nissan LEAF je navrhnutý tak, aby splnil väčšinu každodenných požiadaviek a nárokov vodičov a je vybavený bezpečnostnými opatreniami na ochranu batérie v prípade opakovaných rýchlonabíjacích cyklov v krátkom čase. Čas potrebný na ďalšie rýchle nabíjanie môže trvať dlhšie v prípade, že teplota batérie aktivuje technológiu ochrany batérie.

 

**Systém ProPILOT je dostupný pre limitovaný počet vozidiel. ProPILOT je vyspelá asistenčná technológia pre vodiča, avšak nedokáže zabrániť kolízii. ProPILOT je navrhnutý pre jazdu na diaľnici (pruhy oddelené betónovými bariérami) a za plného sústredenia vodiča. Je vodičovou zodpovednosťou byť v strehu, jazdiť bezpečne a byť kedykoľvek pripravený prevziať riadenie vozidla.