NISSAN LEAF

AK CHCETE DOSTÁVAŤ NAJNOVŠIE SPRÁVY O VOZIDLE NISSAN LEAF, STE NA SPRÁVNOM MIESTE! STAČÍ VYPLNIŤ SVOJE ÚDAJE A KLIKNÚŤ NA POLOŽKU „INFORMUJTE MA“. ÁNO, JE TO TAKÉ JEDNODUCHÉ.

LIMITOVANÁ EDÍCIA VOZIDLA NISSAN LEAF 3.ZERO E+

Nissan LEAF

Systém Intelligent Driving zahŕňa pokročilého asistenta ProPILOT* a e-Pedal™ – prvky, ktoré vám poskytnú istotu a spríjemnia vám cestu domov.
Systém Intelligent Power prináša dojazd až 385 km* a tri jazdné režimy.
Inteligentná integrácia s vaším smartfónom vám dá do ruky úplnú kontrolu nad vaším cestovaním.

Vaše krstné meno musí obsahovat iba písmená.

Vaše priezvisko musí obsahovať iba písmená.

Prečo musíte poskytnúť svoje osobné údaje?

Ak nám poskytnete svoje osobné údaje Nissan Sales CEE Kft. - organizačná zložka, čo správcovi údajov umožní venovať sa vašim požiadavkám (najmä prostredníctvom našich predajcov), zasielať vám relevantné informácie o našich vozidlách a službách, merať výkonnosť predajných služieb, popredajných služieb a reklám a v prípade vášho výslovného predchádzajúceho súhlasu zasielať vám personalizovanú reklamu spojenú s našimi vozidlami a súvisiacimi službami.

Komu ich poskytujeme?

Ako nezávislí správcovia údajov obmedzujeme poskytovanie vašich osobných údajov na predajcov spoločnosti NISSAN, poskytovateľov služieb a ďalšie subjekty v rámci skupiny spoločností NISSAN. Preto je možné, že sa budú poskytovať mimo Európskeho hospodárskeho priestoru. Prijmeme však všetky nevyhnutné opatrenia na ich ochranu.

Vaše práva.

Svoje osobné údaje môžete dostať v štruktúrovanom a štandardnom formáte. Takisto môžete namietať proti spracúvaniu svojich osobných údajov alebo požiadať o ich obmedzenie, úpravu či zatajenie.

Svoje stanovisko k spracúvaniu osobných údajov môžete kedykoľvek zmeniť. V takom prípade stačí zaslať e-mail na adresu slovakia@nissan-services.eu

S radosťou vás vítame medzi našimi návštevníkmi. Požiadali sme vás o niektoré osobné údaje. Ochrana vašich osobných údajov je pre nás prioritou:

Kedykoľvek môžete zmeniť svoj názor a pomocou odkazu môžete zrušiť prijímanie komunikácie. Viac informácií súvisiacich s ochranou osobných údajov v spoločnosti Nissan sa dozviete kliknutím sem.

* Povinné pole

*Funkcia ProPILOT je dostupná pre limitovaný rad vozidiel. ProPILOT je pokročilá asistenčná technológia, ktorá však nedokáže zabrániť nehodám. ProPILOT slúži ako doplnková funkcia len pri jazde na diaľnici (oddelenej bariérami), vodič však musí mať ruky na volante a sledovať cestu. Byť neustále pozorný, jazdiť bezpečne a kedykoľvek prevziať kontrolu nad vozidlom je zodpovednosťou vodiča.

**Hodnoty dojazdu boli stanovené na základe laboratórnych testov v súlade európskou legislatívou a slúžia na porovnanie rôznych typov vozidiel medzi sebou. Informácie neodkazujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky. Hodnoty nemusia odrážať výsledky jazdy v reálnych podmienkach. Oficiálne výsledky môže ovplyvniť voliteľné vybavenie, údržba, štýl jazdy a iné faktory, napríklad poveternostné podmienky. Hodnoty označené hviezdičkou (*) boli stanovené na základe nového testovacieho cyklu WLTP a na účely porovnania boli prepočítané na ekvivalentné hodnoty cyklu NEDC.