Nissan Leaf interior showing man driving and centre console

ZAŽITE VŠETKY NOVÉ MOŽNOSTI INFOZÁBAVY SO SYSTÉMOM NISSANCONNECTNissan Electrify the World image

INICIATÍVA ZA UDRŽATEĽNOSŤ

V spoločnosti Nissan veríme v udržateľný zajtrajšok a sme presvedčení, že ho dosiahnuť môžeme len vtedy, keď budeme konať teraz. Preto pracujeme na riešeniach elektrickej mobility s cieľom vytvoriť inteligentné mestá a budúcnosť podľa inovácií už dnes.

Nissan electric vehicle range

ELEKTROMOBILY NISSAN

Pripojte sa k elektrickej revolúcii. Začnite jazdiť na aute budúcnosti už dnes.
Priekopnícka rada 100 % elektrických automobilov a dodávok Nissan ponúka špičkový výkon a najmodernejšiu technológiu, ktorá vám umožní užiť si jazdu a produkovať pritom nulové emisie.

[1] Nespoliehajte sa výlučne na asistenčné funkcie pre vodiča. Niektoré funkcie nemusia fungovať vo všetkých podmienkach a za každých okolností. Platí obmedzenie rýchlostí a iné obmedzenia. Kliknutím sem zobrazíte podmienky a náležitosti technológií značky Nissan

[2] Uvedené údaje sú založené na údajoch interného testovania. Informácie sú všeobecné a nevzťahujú sa na konkrétne individuálne vozidlo. Informácie nepredstavujú súčasť ponuky. Údaje sa môžu líšiť v závislosti od viacerých faktorov, ako je napríklad voliteľn8 výbava, stav batérie, ovládanie klimatizácie, údržba, štýl jazdy a netechnické faktory ako poveternostné podmienky, skutočná trasa, atď. Reálne výsledky sa môžu líšiť. Nissan si výslovne rezervuje právo kedykoľvek upraviť kalkulačku.

[3] Na používanie služieb NissanConnect potrebujete používateľský účet NissanConnect a musíte sa zaregistrovať a prihlásiť do aplikácie NissanConnect pomocou svojho používateľského mena a hesla. Na používanie bezplatnej aplikácie NissanConnect potrebujete smartfón s kompatibilným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s možnosťou pripojenia sa k mobilným dátam na základe existujúcej alebo samostatnej zmluvy o poskytovaní mobilných služieb uzavretej medzi vami a vaším operátorom. Všetky služby si vyžadujú pokrytie mobilnou sieťou.

[4] Ak vozidlo prijíma zlý signál, môže to ovplyvniť reakciu a použitie funkcie. Na optimálne použitie sa uistite, že je vaše vozidlo pod dobrým sieťovým pokrytím.


[5] Mobilný telefón by ste mali pripájať k aplikácii Nissan Connect len vtedy, keď je vozidlo bezpečne zaparkované. Používanie systému by malo byť vždy v súlade s pravidlami cestnej premávky. Vodiči by mali systém používať iba vtedy, keď je to bezpečné. Používatelia by si mali byť vedomí toho, že technológia hands-free odvádza pozornosť od cesty, čo by mohlo mať vplyv na úplnú kontrolu nad vozidlom.

Funkcie sú k dispozícii v závislosti od verzie ako štandard alebo iba ako voliteľné (za poplatok navyše).

Zobrazené obrázky a popisy sú ilustračné. V niektorých prípadoch zobrazujú fotografie vozidlá, ktoré nie sú určené pre trh Spojeného kráľovstva a nepredstavujú konkrétny model, stupeň výbavy či ponuku. Zobrazené funkcie nemusia byť k dispozícii, prípadne nemusia byť k dispozícii v rámci štandardnej výbavy alebo iba ako voliteľné.