SPOJENIE TECHNOLÓGIE A DUŠE, KTORÉ NEMÁ OBDOBU

VÝNIMOČNÉ SUPERAUTO, KTORÉ JE TAKÉ INTUITÍVNE, ŽE S NÍM MÔŽE JAZDIŤ KAŽDÝ. TAKÉ SCHOPNÉ, ŽE S NÍM MOŽNO JAZDIŤ KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK.


SKUTOČNÉ TAJOMSTVO RÝCHLOSTI

Výkon a krútiaci moment sú dôležité parametre, AVŠAK neuveriteľný brzdný výkon, ovládateľnosť A KONTROLA nad vozidlom sú skutočným tajomstvom k rýchlemu progresu.

Uvedené obrázky slúžia len na orientačné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel so špecifikáciami mimo Spojeného kráľovstva a nepredstavujú konkrétne vozidlo, triedu ani ponuku. Uvedené prvky výbavy nemusia byť dostupné, alebo môžu byť dostupné len pre vybrané stupne výbavy.

Podmienky a ustanovenia týkajúce sa technológií Nissan nájdete tu.

Hodnoty spotreby a emisií sú stanovené v súlade s platnými európskymi predpismi. V dôsledku zavedenia nového celosvetovo harmonizovaného skúšobného postupu (WLTP) by sa dané technické údaje mohli aktualizovať pred registráciou vozidla. Nepovinné vybavenie a príslušenstvo spolu s inými netechnickými faktormi môžu ovplyvniť spotrebu a emisie. Uvedené motory môžu podliehať obmedzeniam dostupnosti v dôsledku zmien v ponuke motorov Nissan. Skontrolujte si dostupnosť a dátum dodania u predajcu Nissan.