Vďaka rozšíreným funkciám a aplikáciám systému NissanConnect si môžete prehrávať hudbu, žiť podľa seba a stále nespúšťať zrak zo sveta okolo. Od jednoduchšieho plánovania trás až po službu Odoslať do auta od Google, od navigácie po hudbu, od zabezpečenia až po miestne vyhľadávanie... Na cestách vám tak nebude chýbať istota.

Funkcie systému NissanConnect

ĎALŠIE FUNKCIE SYSTÉMU NISSANCONNECT

PRIPOJENIE MOBILNÉHO TELEFÓNU

Pripojenie pomocou Bluetooth® s vaším kompatibilným smartfónom zahŕňa prístup k zoznamu kontaktov, takže volanie, prijímanie i odmietanie hovorov priamo cez váš systém infozábavy je jednoduchý.

INTUITÍVNE ROZHRANIE

Vďaka antireflexnej dotykovej obrazovke a virtuálnym tlačidlám je jednoduché mať na cestách prístup k aplikáciám, ktoré potrebujete. Fyzické tlačidlá poskytujú okamžitý prístup k najbežnejším funkciám, čo zvyšuje rýchlosť, praktickosť i bezpečnosť.

ROZŠÍRENÁ NAVIGÁCIA

Dynamická navigácia s pokynmi krok za krokom a upozornením na zákruty, výstrahou pred prekročením rýchlosti, zobrazením výjazdov a sprievodcom jazdnými pruhmi zaistia bezpečnejšiu a informovanejšiu jazdu.

ROZŠÍRENÝ ZVUK

Digitálne rádio DAB, internetové rádio a tok hudobných údajov cez vybrané aplikácie, konektivita Bluetooth®/USB, zobrazovanie obalov albumov.

ZOSTAŇTE PRIPOJENÍ

Systém NissanConnect prináša do vášho auta svet informácií. Miesta záujmu, premávka, informácie o parkovaní a palive plus hlavné správy a aktualizácie zo sociálnych médií.