Ďalšie funkcie systému NissanConnect s aplikáciami pre smartfóny

VAŠE VOZIDLO NISSAN A VÁŠ SMARTFÓN. V DOKONALOM SÚLADE.

Aplikácia NissanConnect vo vašom smartfóne vám poskytuje jednoduchý a pohodlný prístup k určitým aplikáciám. Po pripojení smartfónu k vozidlu (pomocou Bluetooth alebo USB) budú tieto aplikácie k dispozícii prostredníctvom ovládania na volante, dotykovej obrazovky alebo rozpoznávania reči pre skutočnú konektivitu hands-free.

INTUITÍVNE ROZHRANIE

Vďaka antireflexnej dotykovej obrazovke a okamžitému prístupu k najdôležitejším funkciám pomocou jediného tlačidla je systém jednoduchý a praktický – zlepšuje vašu bezpečnosť, zatiaľ čo vy nespúšťate oči z vozovky.

ODOSLAŤ DO AUTA OD GOOGLE

Vďaka funkcii Odoslať do auta od Google môžete svoj deň naplánovať ešte pred tým, než vyjdete z domu. Stačí len nájsť svoj itinerár a potom odoslať trasu priamo do vozidla pomocou funkcie Odoslať do auta od Google (len pre vybrané krajiny) – a ste pripravení vyraziť.

ROZŠÍRENÁ NAVIGÁCIA

Satelitná navigácia s podrobnými pokynmi a radom funkcií, ktoré vás udržia v bezpečí: upozornenie na zákruty, výstraha pred prekročením rýchlosti, zobrazenie výjazdov a sprievodca jazdnými pruhmi.

ROZŠÍRENÝ ZVUK

K dispozícii je vysielanie z internetových rádií a hudby pomocou vybraných aplikácií. Prípadne pripojte svoj telefón pomocou technológie Bluetooth® alebo USB, aby ste získali prístup k svojmu hudobnému archívu. Pre ďalší pôžitok z počúvania je tu zobrazovanie obalov albumov a digitálne rádio DAB.

ZOSTAŇTE PRIPOJENÍ

Vďaka systému NissanConnect s aplikáciami pre smartfóny máte priamo na obrazovke k dispozícii vyhľadávanie, dopravné a parkovacie informácie, ako aj sociálne siete, novinky a mnoho ďalšieho. Prichádzajúce správy si možno nechať prečítať, aby ste nemuseli spúšťať oči z vozovky.