PODROBNE O FUNKCIÁCH NISSANCONNECT EV

Pridajte svoj telefón pre ešte prepojenejšiu mobilitu

Vďaka mobilnej aplikácii NissanConnect EV pre iPhone a Android je jednoduché spravovať svoj elektromobil všade tam, kde sa možno pripojiť. Poskytuje vám potrebné nástroje, aby ste si mohli skontrolovať úroveň nabitia, začať dobíjanie, zapnúť či vypnúť klimatizáciu, skontrolovať si odhadovaný dojazd a mnoho ďalšieho, to všetko priamo z vášho vrecka.

Plánovač trás a vyhľadávanie vozidla

Rad jasných nástrojov na zlepšenie každej cesty. Naplánujte si trasu,  vyhľadajte najbližšie dobíjacie miesto – zapamätá si dokonca aj to, kde ste zaparkovali.

Digitálny zvuk

Po pripojení svojho telefónu prostredníctvom USB alebo technológie Bluetooth budete mať svoj úplný zoznam skladieb vrátane vybraných služieb online prehrávania na dosah ruky na obrazovke infozábavy svojho vozidla.

Plánovač trás NissanConnect EV

Systém NissanConnect EV a jeho plánovač trás vám poskytuje informácie o nabíjacích staniciach v blízkosti vozidla a pomáha nájsť tú najlepšiu trasu k najbližšej stanici. Lokality sa aktualizujú každé tri mesiace, prípadne si najnovšie informácie môžete prevziať ručne. Vo výnimočných prípadoch, keď vám bude zostávať menej než 15 % batérie, systém automaticky prevezme údaje o najbližších dobíjacích staniciach a navedie vás k jednej z nich. 

História jázd

História jázd vám pomáha pri každodennej jazde, keďže vám umožňuje zobrazovať si informácie, ako je hospodárnosť spotreby paliva, jazdené trasy (nahrávané každý deň), štýl jazdy a spotreba elektriny. Tieto informácie môžete použiť pre svoje jazdy v budúcnosti.

Umiestnenie

Pozrite si, ako si stojíte v porovnaní s ďalšími vodičmi po celom svete na základe radu kritérií. Umiestnenia sú k dispozícii za každý deň, mesiac a týždeň. Po registrácii budete zaradení do svetových rebríčkov a môžete si priateľsky zasúťažiť!

Virtuálne ekologické stromy

Pozrite si, koľko ekologických stromov sa už nazbieralo a ako pomáhajú vodiči elektromobilov Nissan znižovať emisie CO2 vo vašej krajine i po celom svete.

Upozornenia a pripomenutia údržby vozidla

Prijímajte upozornenia na údržbu na webovom portáli You+Nissan alebo v aplikácii NissanConnect EV, keď ste takmer dosiahli čas na údržbu.

Pripomenutie pripojenia

Uložte si obľúbené nabíjacie miesta a vaše vozidlo vás informuje, keď budete v ich blízkosti a pripomenie vám pripojenie.

Upozornenie: Spustenie/zastavenie vyhrievania batérie

Upozornenie pri aktivovaní vyhrievania batérie.