ĎALŠIE FUNKCIE SYSTÉMU CARWINGS

PRIDAJTE SVOJ TELEFÓN PRE EŠTE PREPOJENEJŠIU MOBILITU

Vďaka aplikácii NissanConnect EV pre iPhone a Android je správa vášho elektromobilu  ľahká. Umožňuje vám skontrolovať si úroveň nabitia, začať dobíjanie, zapnúť či vypnúť klimatizáciu, skontrolovať si odhadovaný dojazd a mnoho ďalšieho, to všetko priamo z vášho smartfónu.

DIGITÁLNY ZVUK

Po pripojení svojho telefónu prostredníctvom USB alebo technológie Bluetooth budete mať svoj úplný zoznam skladieb vrátane vybraných služieb online prehrávania na dosah ruky na obrazovke infozábavy svojho vozidla.

EFEKTÍVNEJŠIA JAZDA

Vďaka podrobným informáciám o spotrebe batérie, efektivite jazdy, dojazde a ďalším vás vaše vozidlo bude informovať priamo počas cesty, čo znamená dlhší dojazd na každé dobitie.

PLÁNOVAČ TRÁS CARWINGS

Systém CARWINGS a jeho plánovač trás vám poskytuje informácie o dobíjacích staniciach v blízkosti vozidla a pomáha nájsť tú najlepšiu trasu k najbližšej stanici. Lokality sa aktualizujú každé tri mesiace, prípadne si najnovšie informácie môžete prevziať ručne. Vo výnimočných prípadoch, keď vám bude zostávať menej než 15 % batérie, systém automaticky prevezme údaje o najbližších dobíjacích staniciach a navedie vás k jednej z nich.

HISTÓRIA JÁZD

História jázd vám pomáha pri každodennej jazde, keďže vám umožňuje zobrazovať si informácie, ako je hospodárnosť spotreby paliva, jazdené trasy (nahrávané každý deň), štýl jazdy a spotreba elektriny. Tieto informácie môžete použiť pre svoje jazdy v budúcnosti.

UMIESTNENIE

Pozrite si, ako si stojíte v porovnaní s ďalšími vodičmi na celom svete na základe radu kritérií. Umiestnenia sú k dispozícii za každý deň, mesiac a týždeň. Po registrácii budete zaradení do svetových rebríčkov a môžete si priateľsky zasúťažiť s ostatnými vlastníkmi elektromobilov!

VIRTUÁLNE EKOLOGICKÉ STROMY

Porovnajte si počet stromov, ktorý by bol nutný na absorbovanie rovnakého množstva CO2, a pozrite si, ako vodiči elektromobilov Nissan pomáhajú znižovať emisie CO2 vo vašej krajine a na celom svete.