SVETOVÝ LÍDER V OBLASTI 100 % JAZDY NA ELEKTRINU

Elektromobily NISSAN

PRESKÚMAJTE PONUKU ELEKTROMOBILOV NISSAN[1]

VYRAZTE NA CESTU K ÚSPECHU

Pridajte sa k elektrickej revolúcii a začnite jazdiť v aute budúcnosti už dnes. 100 % elektromobily NISSAN sú priekopníkmi vo svojej kategórii a ponúkajú špičkový výkon a moderné technológie, ktoré vám umožnia užívať si jazdu a generovať nulové emisie.

NISSAN LEAF NOVÝ LEAF

Od

29 050,00 €

100 % elektrické rodinné vozidlo, ktoré určuje trendy. Jazda v ňom je zábavná a jeho prevádzka lacná.

NISSAN E-NV200 e-NV200

Cena bez DPH

26 600,00 €

Zefektívnite svoje podnikanie prostredníctvom elektrického pohonu s nulovými emisiami v kompaktnom úžitkovom vozidle s praktickými rozmermi.

NISSAN E-NV200 KOMBI e-NV200

Cena s DPH

33 120,00 €

Kompaktné a mimoriadne praktické rodinné MPV, ktoré je všestranné, dobre vybavené – a 100 % elektrické.

Nissan e-NV200 7-seater

NISSAN E-NV200 7-MIESTNE VOZIDLO NA PREPRAVU OSÔB

Teraz prepravíte až 7 osôb v pohodlí a tichu elektrického pohonu, za pár centov za kilometer.

PREČO JAZDIŤ NA ELEKTRINU?

DÔKAZ PROSTREDNÍCTVOM NÁZORU

S 96 % spokojnosťou zákazníkov predstavuje NISSAN Leaf elektromobil, ktorý sa oplatí vlastniť. Drvivá väčšina vlastníkov, ktorí prežívajú svoje bežné dni rovnako ako vy, by odporučili toto vozidlo druhým.

NABÍJACIE STANICE

Spoločnosť NISSAN nainštalovala viac rýchlonabíjacích staníc v rámci Európy ako všetci zostávajúci výrobcovia dokopy, takže sa už nikdy nemusíte obávať, kde najbližšie
nabijete svoje vozidlo. Zažite voľný život
s vozidlo Nissan Leaf.

ČISTÝ PÔŽITOK Z JAZDY

Elektromobily NISSAN ponúkajú viac než len nulové emisie. Užívajte si silné a plynulé zrýchlenie bez zmeny rýchlostných stupňov – a tajomný svet bez vibrácií a hluku.

VYBERTE SI ROZUMNE

Nulové emisie, nulové kompromisy. Podľa toho, kde žijete, vám elektromobily NISSAN prinesú celý rad finančných výhod. Od lacnejšej údržby cez bezplatné parkovanie až po oslobodenie od poplatkov za vjazd do centra mesta. Vďaka tomu je jazda na elektrinu inteligentným rozhodnutím z viacerých pohľadov.

NABITÉ TECHNOLÓGIAMI

S aplikáciou NissanConnect EV máte všetko pod kontrolou. Naše inteligentné technológie vám umožnia riadiť svoj NISSAN LEAF prostredníctvom počítača alebo mobilného telefónu. Môžete skontrolovať úroveň nabitia, spustiť nabíjanie, skontrolovať dokončenie nabíjania a ovládať klimatizáciu. Aplikácia NissanConnect EV umožňuje analyzovať vaše jazdné štatistiky, vďaka čomu bude vaše cestovanie a nabíjanie jednoduché a efektívne. Dokonca vám oznámi aj miesto, kde máte svoje auto zaparkované.

DOSTAŇTE SA ĎALEJ S TECHNOLÓGIAMI NA ÚSPORU ENERGIE

Váš elektromobil NISSAN ponúka rôzne jazdné režimy, vzdialené nabíjanie a možnosť vykúriť alebo vychladiť vozidlo ešte pred nastúpením. Vďaka tomu máte pod kontrolou a môžete maximalizovať svoj dojazd.

ZÁRUKA

Objavte exkluzívne záručné podmienky vozidla NISSAN Leaf, a to obzvlášť záruku na 8-rokov/160 000 km (100000 míľ), ktorá sa vzťahuje na lítium-iónovú batériu v novom a výkonnejšom akumulátorovom prevedení 30 kWh.

PREČÍTAJTE SI VIAC >


SLEDUJTE SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV S ELEKTRICKOU JAZDOU

Zaujímate sa o to, čo si skutoční vlastníci vozidla NISSAN Leaf a e-NV200 myslia o elektrických vozidlách značky NISSAN? Sledujte ich pri zdieľaní svojich najúprimnejších reakcií týkajúcich sa elektrickej jazdy s naším radom vozidiel.


  • Všetko o skúšobných jazdách v novom rade modelov NISSAN Leaf
  • Obchodný partner NISSAN e-NV200: Reakcie

PODPORA UDRŽATEĽNEJ BUDÚCNOSTI
S KONFERENCIOU COP21

Objavte úlohu aliancie Renault-Nissan na konferencii

OBJAVTE VIAC

NÁJDITE SVOJHO MIESTNEHO PREDAJCU
VOZIDIEL NISSAN

[1] Záruka výrobcu 5 rokov, alebo 160 000 km (podľa toho, čo nastane skôr) na ľahké úžitkové vozidlá (s výnimkou modelu eNV200: záruka výrobcu 5 rokov / 100 000 km na elektrické komponenty, 3 roky / 100 000 km na zvyšné komponenty vozidla).