NULOVÉ EMISIE POČAS JAZDY V NISSANE LEAF

SVETOVÝ LÍDER V OBLASTI 100 % ELEKTRICKEJ MOBILITY

NISSAN LEAF so 100 % elektrickým pohonom robí zodpovednú a úspornú jazdu realitou.

Je bezpečný, tichý a má výnimočný dizajn, nízke prevádzkové náklady a rozšírenú autonómiu jazdy.

PÔSOBIVÉ
TICHO

Okamžite maximálny krútiaci moment, neprekonateľné ticho, žiadne vibrácie a nízke ťažisko prináša skvelú ovládateľnosť. Prečo čakať so skúšobnou jazdou v NISSANE LEAF?

NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

Kúpte si elektromobil a dajte zbohom nielen benzínu. Výmena oleja, emisné kontroly, nastavovanie, to všetko bude minulosťou. To preto, lebo NISSAN LEAF nemá motor s vnútorným spaľovaním ani bežnú prevodovku, takže obsahuje menej pohyblivých častí. To znamená, že získate extra bonus v podobe minimálnej údržby. A vďaka potenciálnej úspore na daňových poplatkoch a finančným príspevkom sa výhody ďalej rozširujú.

PREDĹŽTE SVOJ DOJAZD

Na každé plné nabitie prejdete až 155 míľ (NEDC)*. Hoci inovatívne funkcie nového NISSANU LEAF pomáhajú maximalizovať dojazd, ten ovplyvňuje aj váš štýl jazdy a podmienky.*

VIAC MIESTA, VIAC KOMFORTU.

Vďaka komfortnému a priestrannému interiéru a špičkovým technológiám na palube nemusíte robiť s týmto dynamickým elektromobilom žiadne kompromisy.

VYLEPŠENÝ KOMFORT

Už len priestranný 5-miestny interiér s koženým čalúnením v kompaktnom vozidle je značná inovácia. Ale prečo zostať len pri tom. Vytvorili sme sedadlá, ktoré sú čiastočne vyrobené z recyklovaných fliaš. Sú štýlové, moderné a komfortné a ideálne sa hodia do elektromobilu NISSAN LEAF – pretože podobne ako inovatívny pohon na elektrickú energiu, aj ony sú ohľaduplné voči životnému prostrediu.

ENERGETICKY ÚSPORNÝ ZVUKOVÝ SYSTÉM BOSE®

Vychutnajte si úžasnú kvalitu zvuku z energeticky úsporného zvukového systému Bose®, ktorý je štandardnou výbavou verzie Tekna. Tento ultra ľahký a kompaktný systém znižuje spotrebu energie o takmer 50 %. A vďaka tomu, že je špeciálne vyladený pre NISSAN LEAF, užijete si zvuk ako v koncertnej sále.

PRIPOJENIE PRE IPOD A USB ROZHRANIE

Vďaka pripojeniu pre iPod a rozhraniu USB v štandardnej výbave budete mať vždy prístup k svojim obľúbeným zoznamom skladieb. Takže neváhajte a vyberte si tú správnu hudbu podľa vašej nálady.

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ, VNÚTRI AJ VONKU

Užívajte si najlepšie funkcie systému NissanConnect EV z pohodlia svojho NISSANU LEAF alebo diaľkovo prostredníctvom svojho smartfónu.

MONITOROVANIE OKOLIA VOZIDLA

Vďaka zadnej parkovacej kamere zaparkujete s ľahkosťou. Funkcia monitorovania okolia vozidla (pre výbavu Tekna) vytvorí virtuálny pohľad na okolie vozidla z vtáčej perspektívy, ktorý sa zobrazí na LCD monitore. Vďaka 360° pohľadu zaparkujete bez problémov aj v úzkych priestoroch.

Z VÁŠHO SMARTFÓNU

S aplikáciou NissanConnect EV si môžete naplánovať alebo aktivovať nabíjanie, monitorovať úroveň nabitia batérie a dojazd, alebo si vyhriať či vychladiť interiér vozidla, kým je vozidlo pripojené k nabíjačke – vďaka tomu ušetríte energiu batérie na cestu.

Dizajn exteriéru vozidla NISSAN Qashqai

AKO ĎALEKO ZÁJDETE?

OBJAVTE
Ceny a technické parametre modelu NISSAN Qashqai

VÝPOČET ÚSPOR

POZRITE SA

*Nový Nissan LEAF 30 kWh dokáže prejsť až 155 míľ na úplné nabitie na základe nového európskeho jazdného cyklu (New European Driving Cycle, NEDC). Skutočný dojazd však môže kolísať v závislosti od spôsobu jazdy, podmienok na ceste, využitia klimatizácie a iných faktorov, ktoré nedokážeme ovplyvniť. (uveďte reálne čísla)