Zostaň v spojení Help: Týmto potvrdzujem, že som čítal Zmluvné podmienky, s dôrazom na ustanovenia týkajúce sa Ochrany osobných údajov, a týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, bydlisko, e-mail, za účelom a v zmysle podmienok tam stanovených a udeľujem súhlas a oprávnenie pre spoločnosť Nissan a jej Autorizovaných predajcov a Autorizované servisy k tomu, aby mi zasielali priame marketingové materiály týkajúce sa výrobkov a služieb Nissan, a to poštou aj elektronickou poštou (e-mailom) a aby ma kontaktovali za účelom marketingových výskumov.

Potvrdením tejto požiadavky súhlasíte s tým, aby vás kontaktoval Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság, organizačná zložka.

SLEDUJTE NÁS

VÁŠ PRÍBEH SA ZAČÍNA
TU S NISSANOM X-TRAIL

Poznáte ten vnútorný hlas, ktorý vás volá za dobrodružstvom? Nasledujte ho v novom NISSANE X-Trail, crossoveri navrhnutom pre veľké aj malé dobrodružstvá.

Cenníková cena od:

24 050 € Help: Uvedené údaje a ceny sú len na informačné účely a nemôžu byť považované za návrh zmluvy. Spoločnosť Nissan si vyhradzuje právo zmeniť tu uvedené informácie bez predchádzajúceho upozornenia. Informácie o cenách získate u autorizovaného predajcu Nissan. Uvedená výbava môže byť na želanie.


Uvedené obrázky slúžia len na orientačné účely. V niektorých prípadoch sú fotografie vozidiel so špecifikáciami mimo Slovenskej republiky a nepredstavujú konkrétne vozidlo, triedu ani ponuku. Uvedené prvky výbavy nemusia byť dostupné, alebo môžu byť dostupné len pre vybrané stupne výbavy.

Stvorený pre dobrodružstvo

Dynamický dizajn exteriéru

Nebuďte len súčasťou, doprajte si aj pekný pohľad

- Stvorený pre efektivitu
- Predné Bi-LED svetlomety
- 19“ disky kolies z ľahkých zliatin
- Charakteristické LED svetlá
- Príslušenstvo

Priestranný interiér

Praktický a prémiový dizajn interiéru

- Najpriestrannejší interiér vo svojej triede
- 7 miest na sedenie
- Prispôsobiteľný a všestranný batožinový priestor
- Obrovské čelné sklo
- Otvárateľná presklená strecha

Vybavený pre každú výzvu

Technológie vozidla NISSAN X-Trail

Technológie, ktoré splnia vaše potreby

Jazdite sebavedomo s technológiami vozidla NISSAN X-Trail

- Pohon All mode 4x4-I
- Automatické otváranie dverí
- Monitorovanie okolia vozidla a parkovací asistent
- Automatické núdzové brzdenie
- Sledovanie mŕtveho uhla
- Systém NissanConnect