Zostaň v spojení Help: Týmto potvrdzujem, že som čítal Zmluvné podmienky, s dôrazom na ustanovenia týkajúce sa Ochrany osobných údajov, a týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, bydlisko, e-mail, za účelom a v zmysle podmienok tam stanovených a udeľujem súhlas a oprávnenie pre spoločnosť Nissan a jej Autorizovaných predajcov a Autorizované servisy k tomu, aby mi zasielali priame marketingové materiály týkajúce sa výrobkov a služieb Nissan, a to poštou aj elektronickou poštou (e-mailom) a aby ma kontaktovali za účelom marketingových výskumov.

Potvrdením tejto požiadavky súhlasíte s tým, aby vás kontaktoval Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság, organizačná zložka.

VÁŠ PRÍBEH SA ZAČÍNA TU S NISSANOM QASHQAI

Obohaťte seba aj svoj príbeh o neprekonateľný mestský crossover, dynamický a elegantný Nissan Qashqai.

Cenníková cena od:

18 500 € Help: Uvedené údaje a ceny sú len na informačné účely a nemôžu byť považované za návrh zmluvy. Spoločnosť Nissan si vyhradzuje právo zmeniť tu uvedené informácie bez predchádzajúceho upozornenia. Informácie o cenách získate u autorizovaného predajcu Nissan. Uvedená výbava môže byť na želanie.

Obrázky sú len ilustračné. V niektorých prípadoch fotografie zobrazujú vozidlá iných špecifikácií a nereprezentujú konkrétny model, stupeň výbavy či ponuku.Zobrazené prvky výbavy nemusia byť dostupné, prípadne môžu byť obmedzené na vybrané stupne výbavy.

DYNAMICKÉ VOZIDLO ELEGANTNEJ KONŠTRUKCIE

sofistikovaný DIZAJN EXTERIÉRU

Bezchybná jednoduchosť

Dizajnérske tímy spoločnosti Nissan reagujú na nároky a preferencie vodičov a rozhodli sa do vozidla začleniť nasledujúce prvky:
Bi-LED svetlomety s teplotou farby podobnou slnečnému svetlu, ktoré poskytujú vyšší vizuálny komfort, zatiaľ čo asistent diaľkových svetiel vás zbavuje povinnosti ručne prepínať medzi diaľkovými a stretávacími svetlami.
19-palcové disky kolies z ľahkých zliatin dodávajú vozidlu nielen bezkonkurenčnú stabilitu a priľnavosť k vozovke, ale aj nádych štýlovosti a pravej elegancie.


PRÉMIOVÝ DOJEM Z INTERIÉRU

Dokonalý komfort, dokonalá elegancia

Inteligentné charakteristiky interiéru vozidla Nissan Qashqai zahŕňajú:


- Sedadlo s dojmom stavu beztiaže
- Panoramatická posuvná presklená strecha
- Podlahový systém batožinového priestoru
- Vyhrievané predné sklo ThermaClear
- Intuitívne osvetlenie interiéru
- Materiály vysokej kvality

Technológie vo vozidle NISSAN Qashqai

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ A JAZDITE S ROZUMOM

Výnimočné inovácie od spoločnosti Nissan neustále napredujú. Výnimkou nie je ani model Qashqai. Medzi jeho atraktívne charakteristiky patrí:

- Pohon Nissan All Mode 4x4-
- Monitorovanie pohybujúcich sa objektov za vozidlom
- Automatické núdzové brzdenie
- Voliteľný režim riadenia vozidla
- Inteligentný parkovací asistent
- Systém sledovania mŕtvoho uhla