Zostaň v spojení Help: Týmto potvrdzujem, že som čítal Zmluvné podmienky, s dôrazom na ustanovenia týkajúce sa Ochrany osobných údajov, a týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, bydlisko, e-mail, za účelom a v zmysle podmienok tam stanovených a udeľujem súhlas a oprávnenie pre spoločnosť Nissan a jej Autorizovaných predajcov a Autorizované servisy k tomu, aby mi zasielali priame marketingové materiály týkajúce sa výrobkov a služieb Nissan, a to poštou aj elektronickou poštou (e-mailom) a aby ma kontaktovali za účelom marketingových výskumov.

Potvrdením tejto požiadavky súhlasíte s tým, aby vás kontaktoval Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság, organizačná zložka.

Sledovať na

Nový NISSAN Juke nismo RS bol stvorený pre lásku k jazde. Táto vrcholne výkonná verzia modelu NISSAN Juke v sebe spája úžasný výkon a ovládateľnosť s dizajnom inšpirovaným rokmi skúseností nadobudnutých na pretekárskych dráhach. Nie je to len výkonné auto. Je to model nismo, v ktorom vám NISSAN prináša pretekárske vzrušenie na bežnej ceste.

Z PRETEKÁRSKYCH TRATÍ NA BEŽNÉ CESTY

Pretože vzrušenie z pretekov nemusí zostávať len na pretekárskych tratiach

Úplne nový Juke nismo-RS čerpá z desaťročí odborných poznatkov z pretekárskych tratí a vďaka tomu sa z neho stal maximálne výkonný crossover. Toto vozidlo bolo inšpirované pretekmi, vyvíjané podľa najvyšších štandardov a testované vo veternom tuneli. Jeho hlavným cieľom je výkon. A ten aj úspešne dosahuje. Dôraz sa kládol na všetky detaily, či už je to jeho športový dizajn, 1,6-litrový motor Direct Injection Gasoline Turbo (DIG-T) alebo pôsobivý 37 % aerodynamický prítlak.

DIZAJN VYJADRUJE VŠETKO

NASTÚPTE

Športový a exkluzívny interiér je vašim centrom vzrušenia z jazdy

Nastúpte do vozidla Juke nismo RS a zažite novú úroveň dizajnu inšpirovaného slávnym dedičstvom motoristických pretekov. Interiér je vytvorený na dosiahnutie vrcholného komfortu a štýlu, aby vám na cestách prinášal neprekonateľný výkon. Vďaka škrupinovým predným sedadlám RECARO, čalúneniu Alcantara, volantu nismo potiahnutého kožou, tachometru nismo s červeným dizajnom a mnohým ďalším prvkom získate pocit pretekárskej trate, kdekoľvek sa ocitnete.

Dizajn exteriéru zodpovedá výkonu ukrytému pod kapotou

Výkon sa však neukrýva len pod kapotou. Juke nismo RS prešiel vývojom, ktorý mu dodáva nielen príslušný športový vzhľad, ale tiež aerodynamický dizajn. Vďaka prepracovaným bočným prahom, prednému spojleru a maske vždy budete v stope s najmenším odporom. A v kombinácii s nápadnými prednými svetlami, červenými detailmi karosérie a charakteristickými lakmi nismo vám NISSAN prináša vzrušenie pretekov priamo pred vás.

PRIDAJTE VÝKON

Juke nismo RS bol stvorený, aby zapôsobil a poskytoval vynikajúci výkon a bezkonkurenčnú ovládateľnosť

Juke nismo RS prináša víťazný výkon a ovládateľnosť, ktorá prekvapí. Takže ak milujete jazdu v aute, nezabudnite si doplniť zoznam prianí. S 1,6-litrovým motorom Direct Injection Gasoline Turbo (DIG-T), 6-stupňovou manuálnou prevodovkou alebo prevodovkou Xtronic CVT so športovým režimom si môžete vychutnávať výkon na maximum pri každej príležitosti.

PRIĽNAVOSŤ Z PRETEKÁRSKYCH TRATÍ NA BEŽNÝCH CESTÁCH

OVLÁDNITE VÝKON NISSAN JUKE RS S VÝBORNOU OVLÁDATEĽNOSŤOU A PRIĽNAVOSŤOU AJ NA BEŽNÝCH CESTÁCH

NISSAN Juke nismo RS prináša dlhý zoznam špičkových technologických a dizajnových prvkov, aby bola vaša jazda maximálne príjemná. Vďaka vylepšenému odpruženiu a elektrickému posilňovaču riadenia, zosilnenej karosérii, vyššej torznej tuhosti a vylepšeným brzdám budete mať vozidlo pod kontrolou lepšie ako kedykoľvek predtým. Disky kolies z ľahkých zliatin 18“ x 7“ s 10 lúčmi tomu len napomáhajú. Keď povieme, že to je najvýkonnejší crossover NISSAN, myslíme to vážne.