Zostaň v spojení Help: Týmto potvrdzujem, že som čítal Zmluvné podmienky, s dôrazom na ustanovenia týkajúce sa Ochrany osobných údajov, a týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, bydlisko, e-mail, za účelom a v zmysle podmienok tam stanovených a udeľujem súhlas a oprávnenie pre spoločnosť NISSAN a jej Autorizovaných predajcov a Autorizované servisy k tomu, aby mi zasielali priame marketingové materiály týkajúce sa výrobkov a služieb NISSAN, a to poštou aj elektronickou poštou (e-mailom) a aby ma kontaktovali za účelom marketingových výskumov.

Potvrdením tejto požiadavky súhlasíte s tým, aby vás kontaktoval NISSAN Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság, organizačná zložka.

NISSAN NOTE
VÝNIMOČNÁ TECHNOLÓGIA. PRÁVE
VTEDY, KED' JU POTREBUJETE

Elegantný, priestranný a nabitý inteligentnými technológiami: s novým NISSANOM Note sa môžete cítiť sebavedome a zamerať sa na plynulú a hladkú jazdu

Cenníková cena od :

12 050 € Help: Informácie a skutočnosti uvedené v tejto reklame slúžia výlučne na informatívne účely a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu. NISSAN Sales Central & Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť uvedené údaje bez predchádzajúceho upozornenia. Pre bližšie informácie o cenách prosím, kontaktujte našich Autorizovaných predajcov Nissan. Konverzný kurz je 1 EUR = 30,1260 SKK. Uvedená výbava môže byť rôzna v závislosti od konkrétneho modelu. Kožené sedadlá (kombinácia kože a ďalších materiálov, kde si to technické obmedzenie vyžaduje). Použité fotografie sú ilustračné.

Použité fotografie sú ilustračné. Kombinovaná spotreba : 3.6-5.2 l/100km, CO2 emisie: 92-119 g/km.