CELKOM NOVÝ NISSAN MICRA

CELKOM NOVÝ NISSAN MICRA JE VIAC NEŽ LEN AUTO - JE NAVRHNUTÝ A ZOSTROJENÝ TAK, ABY HO NEZVÄZOVALI BEŽNÉ KONVENCIE. JE TO OSOBNOSŤ – TAK, AKO VY. CELKOM NOVÝ NISSAN MICRA V PREDAJI OD APRÍLA 2017.

DIZAJN

VÝRAZNÝ A ODVÁŽNY

EXTERIÉR

VYJADRITE SVOJ POSTOJ

Čo sa skrýva za tými výraznými a športovými líniami? Kultový dizajn a prémiové detaily celkom nového Nissanu Micra sú priamo inšpirované športovými autami.

 

ŠTÝLOVÉ KONTÚRY. ŠPORTOVÉ ROZMERY.

Vďaka svojim tenkým, nízkym a širokým kontúram plným štýlu od kapoty k zadnému blatníku je CELKOM NOVÝ NISSAN MICRA viac než len potešením pre oko – vyjadruje váš neohrozený postoj i skutočnú osobnosť.

 

DIZAJN BEZ KOMPROMISOV

Forma, funkčnosť a postoj: CELKOM NOVÝ NISSAN MICRA poskytuje dokonalú rovnováhu medzi svojim športovým dizajnom a vašimi každodennými potrebami, aby ste si mohli naplno užívať svoj aktívny životný štýl.

INTERIÉR

ROZMAZNÁVAJTE SVOJHO DUCHA

Harmonický a priestranný interiér NOVEJ MICRY so zmyslom pre detail vytvára jedinečnú atmosféru, vďaka ktorej vás každá jazda nabije energiou.

 

VÁŠ PRIESTOR

Prejdite prstami pozdĺž čistých línií palubnej dosky, pocíťte kvalitu materiálov mäkkých na dotyk, všimnite si inteligentne zoradené ovládacie tlačidlá
a vyberte si farbu čalúnenia podľa seba. Z NOVEJ MICRY sa vám nebude chcieť von.

 

MAJTE VŠETKO POD KONTROLOU

Položte ruky na multifunkčný volant v tvare písmena D a užívajte si pocit ako v pretekárskom automobile.

 

ROZMAZNÁVAJTE SVOJE ZMYSLY

Užívajte si jedinečnú atmosféru vytvorenú rozptýleným osvetlením.

 

POHODLIE NA DOSAH RUKY

Vďaka inteligentnej stredovej konzole a pohodlnému umiestneniu riadiacej páky budete mať vždy všetko plne pod kontrolou.

 

RAFINOVANOSŤ NA PRVÝ DOTYK

Palubná doska, ktorá je jemná na dotyk, je doplnená o prémiové detaily vo farbe saténovej striebornej a dekorácie v lesklom čiernom vyhotovení.

PERSONALIZÁCIA CELKOM NOVÉHO NISSANU MICRA

HRAJTE PODĽA SEBA

Nezväzujte sa konvenciami a nájdite štýl interiéru i exteriéru, ktorý vám vyhovuje. Vybrať si môžete z viac než 100 konfigurácií. Ak chcete objaviť niektoré z najkultovejších verzií CELKOM NOVÉHO NISSANU MICRA, rolujte smerom do strany. Po kliknutí na dvere vodiča vás privítajú rôzne varianty interiéru s inšpiratívnymi témami.

PRISPOSOBENIE EXTERIÉRU

VYJADRITE SVOJU OSOBNOSŤ

Ukážte, že si trúfate a veríte.
Vďaka rozličným kombináciám
personalizácie vám CELKOM
NOVÝ NISSAN MICRA skutočne
umožní prejaviť svoju osobnosť

 

NA ŠTÝLE ZÁLEŽÍ

Po pridaní exteriérového balíčka môžete vytvoriť pre svoj CELKOM NOVÝ NISSAN MICRA jedinečný vzhľad, vybrať farby spätných zrkadiel, bočných líšt a vzhľad zadného nárazníka podľa svojej chuti.

 

NA EXKLUZIVITE ZÁLEŽÍ

Pozdvihnite svoj exteriérový balíček ešte o úroveň vyššie a rozhodnite sa pre exteriérový balíček PLUS, vďaka ktorému budete mať k dispozícii 17-palcové zliatinové disky kolies s farebnými detailmi.

 

NA KULTOVOSTI ZÁLEŽÍ

Náš exteriérový balíček ULTIMATE vám umožní vytvoriť úžasný vzhľad, ktorý ku kontrastu karosérie a personalizovaným kolesám pridá neodolateľný kontrastujúci akcent na mieru, vďaka čomu bude váš jedinečný dizajn ešte viac odrážať vašu osobnosť.

PRISPÔSOBENIE INTERIÉRU

Váš priestor, vaše pravidlá

Tento priestor patrí vám. Odmeňte sa kvalitnými materiálmi, prémiovými detailmi a vzhľadom a vytvorte v interiéri vlastnú atmosféru pre jedinečný zážitok. Vyberte si z exkluzívnej ponuky farebných tónov, ktoré dodajú charakter vašim sedadlám, palubnej doske i panelom, a objavte, ako dokáže CELKOM NOVÝ NISSAN MICRA povýšiť váš zážitok z jazdy na ešte vyššiu úroveň.

PRVKY VÝBAVY

PRÉMIOVÉ TECHNOLÓGIE

POHLCUJÚCI ZVUK

INDIVIDUÁLNY ZÁŽITOK Z POČÚVANIA

Vďaka 6 reproduktorom, z ktorých 2 sú zabudované do hlavovej opierky vodiča, vám nový zvukový systém Bose prináša individuálne počúvanie 360° priamo v sedadle vodiča: jedine v novom Nissane Micra.

TECHNOLÓGIE, KTORÉ NABÍJAJÚ ENERGIOU

ZAOSTRITE SVOJE ZMYSLY

Technológie v CELKOM NOVOM NISSANE MICRA, ktoré sú najlepšie vo svojej triede, zmenia každú jazdu na zážitok, ktorý prebudí vaše zmysly a poskytne vám úplnú kontrolu.

 

DISPLEJ PALUBNÉHO POČÍTAČA

Do najnovšieho plnofarebného 5-palcového TFT monitora NISSAN priamo pred vami sa zmestí podrobná navigácia, identifikácia volajúceho, údaje o zvukovej stope i stav bezpečnostných prvkov.

 

ZOBRAZTE AUDIO POMOCOU CARPLAY

Na svojom displeji systému NissanConnect môžete mať prístup k svojej hudbe, správam i obľúbeným aplikáciám pomocou služby CarPlay od spoločnosti Apple. Po prvýkrát v spoločnosti Nissan: stačí len zapojiť svoj smartfón a môžete vyraziť!

 

NISSANCONNECT

Inteligentnejší, bezpečnejší a jednoduchší: všetka vaša hudba, navigácia, hands-free komunikácia a aplikácie pre vozidlo priamo na vašej 7-palcovej antireflexnej dotykovej obrazovke.

 

PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ PARKOVACÍ SYSTÉM

Pohľad z vtáčej perspektívy na vaše vozidlo a jeho okolie vám poskytnú štyri kamery, ktoré monitorujú okolie vášho vozidla. Vďaka delenej obrazovke môžete prepínať medzi zobrazením spredu, zozadu čí zboku, aby bolo parkovanie alebo manévrovanie hračkou.

INTELIGENTNÁ MOBILITA NISSAN

PLNÝ SEBAVEDOMIA

Inteligentná mobilita NISSAN vám na cestách poskytne sebavedomie. Je to ako mať tretie oko a šiesty zmysel zároveň. Pomôže vám monitorovať vaše vozidlo a jeho okolie, predvídať neočakávané situácie a chrániť vás i vašich spolucestujúcich v prípade nevyhnutnosti.

 

UPOZORNENIE NA VYBOČENIE Z JAZDNÉHO PRUHU

Pozor! Pokiaľ začnete opúšťať svoj jazdný pruh bez zapnutia smeroviek, systém vám poskytne vizuálne i zvukové upozornenie, prípadne aplikuje korekciu smeru a jemné brzdenie, aby vás vrátil späť do vášho jazdného pruhu.

 

AUTOMATICKÉ PREPÍNANIE SVETIEL

Už vás nebude trápiť slabá viditeľnosť v noci. Systém zapne diaľkové svetlá hneď, keď to budete potrebovať, a stlmí svetlomety v prípade, že oproti vám pôjde iné vozidlo.

 

ROZPOZNÁVANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK

Vďaka automatickému rozpoznávaniu dopravných značiek už nebudete mať problém s prekračovaním povolenej rýchlosti. Všetky informácie sa ihneď zobrazia priamo na vašom farebnom 5-palcovom HD TFT displeji palubného počítača.

 

SYSTÉM NÚDZOVÉHO BRZDENIA

Tento inovovaný systém neustále sleduje prípadný nečakaný pohyb pred vaším vozidlom (vrátane chodcov), a ak nastane potenciálne nebezpečná situácia, poskytne vám varovanie a zľahka pribrzdí – alebo, ak to bude nutné, pribrzdí viac.

VÝKON

UDRŽTE SI RÝCHLOSŤ

ENERGIA A SEBAVEDOMIE

CHYŤ MA, AK TO DOKÁŽEŠ

CELKOM NOVÝ NISSAN MICRA v sebe dokonale spája manévrovateľnosť a plynulosť. Vďaka pevnej konštrukcii karosérie, veľmi nízko položenému ťažisku a súboru exkluzívnych technológií prináša citlivé riadenie a kontrolu pohybu pre vzrušujúcu, pritom však bezpečnú jazdu.

 

PRESNE DO ZÁKRUTY

Je pred vami ostrá zákruta? Technológia aktívnej motorovej brzdy používa inteligentné brzdenie, aby ste si v zákrute udržali prehľad i trajektóriu.

 

UŽITE SI JAZDU

Je pred vami cesta plná hrboľov? Pre celkom nový Nissan Micra žiaden problém. Aktívna regulácia stopy pribrzďuje každé koleso samostatne a upravuje otáčky motora, aby bol pohyb karosérie plynulý.

 

PEKNE POTICHU

Vyrazte na cesty v tichu a v pokoji. Vďaka optimálnej izolácií hluku v kabíne vás pri jazde nebude nič rušiť – a to ani pri vysokých rýchlostiach..

 

JAZDA AKO ŠÍP

Vďaka výrobnej aerodynamike CELKOM NOVÝ NISSAN MICRA prejde vetrom ako nôž maslom. Zabezpečuje ju strešný spojler
a tvar zadnej časti vozidla, ako aj špeciálne diely v podvozku a predný vzduchovod. Pokiaľ ide o športového ducha, nový Nissan Micra sa nezameral iba na vzhľad.

MOTORY

VÝKONNÉ A EFEKTÍVNE MOTORY

Výkon a efektivita bez kompromisov. Nezáleží pri tom, či sú motory benzínové alebo dieselové. Celkom nový Nissan Micra zaručuje okamžité zrýchlenie a výbornú hospodárnosť motora s palivom vďaka technológii Štart/Stop.

 

1.0 BENZÍN 73k

Benzínový motor

-73k / 54 kW

- 95Nm

- Motor bez prepĺňania s viacbodovým vstrekovaním

- v súlade s emisnou normou Euro6b

 

IG-T 90

Preplňovaný benzínový motor

- 90k / 66 kW

- 140Nm

- Preplňovaný motor s medzichladičom a viacbodovým vstrekovaním

- v súlade s emisnou normou Euro6b

 

DCI 90

Preplňovaný dieselový motor

- 90k / 66 kW

- 220Nm

- Preplňovaný motor s medzichladičom a vstrekovaním s tlakovým zásobníkom

- v súlade s emisnou normou Euro6b

CHCETE VEDIEŤ VIAC

Všetky informácie o novej Micre. Vďaka novinkám od spoločnosti Nissan!

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER