POPREDAJNÉ SLUŽBY

ZÁRUKA A POISTENIE

ASISTENČNÁ SLUŽBA

Vitajte na stránkach Európskej asistenčnej služby NissanGratulujeme. Teraz ste majiteľom Nissanu.

A pre nás to znamená, že ste viac než len niekto, čo vlastní jedno z našich áut. Značí to, že máme možnosť postarať sa o vás i vozidlo a ubezpečiť sa, že si zamilujete každú minútu jazdy vo svojom Nissane – bez ohľadu na to, kam sa vyberiete.

To je jeden z dôvodov, prečo ste si spolu s vozidlom kúpili Európsku asistenčnú službu Nissan.* Zámerom služby je, aby vám poskytla voľnosť a pokoj v duši a mohli ste si vychutnať každú jazdu 24 hodín denne, 365 dní v roku.

Európska asistenčná služba Nissan vám je k dispozícii v celej Európe od dátumu úvodnej registrácie vozidla a je celkom zadarmo*.

* Asistenčná služba je zahrnutá v cene vozidla a je k dispozícii počas celej trojročnej záručnej doby.Telefónne číslo: + 421 232 15 15 15

Telefónne číslo: + 421 229 292 970 (Elektromobily LEAF, e-NV200)

 

Čo robiť, ak potrebujete asistenčnú službu na ceste?

Každý nami vyrobený Nissan je skonštruovaný tak, aby vydržal mnoho rokov a poskytol vám bezproblémový pôžitok z jazdy. Samozrejme, občas sa pritrafí niečo, s čím človek nepočíta, ako je nehoda zapríčinená zlým počasím, iným vozidlom alebo len defekt na pneumatike. Nedokážeme zabrániť všetkým nehodám, no môžeme byť na mieste a pomôcť vám znovu pokračovať v ceste.

Európska asistenčná služba Nissan je tu vo všetkých týchto prípadoch na to, aby vám pomohla. Stačí zavolať na číslo asistenčnej služby a uviesť poznávaciu značku vášho vozidla.

Hovor zodvihne plne vyškolený odborník Európskej asistenčnej služby Nissan, ktorý rýchlo pochopí, čo potrebujete a ako vám čo najlepšie pomôcť. Je dobré vedieť aj to, že nehoda sa bude monitorovať a sledovať počas jej priebehu, aby sa zaistil najrýchlejší a najúčinnejší servis.

Nanešťastie sa niekedy vyskytne problém, ktorý nemožno vyriešiť priamo na ceste. Ak k tomu dôjde, zostaneme s vami v spojení, preberieme vaše možnosti a zariadime ďalší postup. Postaráme sa o to aby vaše vozidlo mohlo, čo najrýchlejšie pokračovať v ceste.

Čo všetko je súčasťou záruky vášho vozidla?


Európska asistenčná služba Nissan ponúka servis a osobnú podporu, ktorá zaručuje, že v každom prípade zostanete mobilný a dorazíte do cieľa s minimálnymi starosťami.

Je dobré vedieť aj to, že po celú záručnú dobu je váš Nissan chránený bez ohľadu na to, kto ho riadi (pokiaľ má na to oprávnenie a príslušný vodičský preukaz).

Oprava na ceste

Asi polovica motoristických problémov sa dá odstrániť priamo na ceste s pomocou našej skúsenej asistenčnej služby.

Ak sa problém nedá odstrániť alebo je vaše vozidlo z určitého dôvodu nepojazdné, odtiahneme ho do najbližšej predajne Nissanu na opravu (nebojte sa, zvezieme aj vás!).

Doplnkové služby 1Ak došlo k najhoršiemu a vaše vozidlo musíme odtiahnuť k najbližšiemu predajcovi Nissan, či budete chcieť pokračovať v ceste, vrátiť sa domov alebo sa ubytovať na noc, budeme sa vám maximálne snažiť uľahčiť situáciu tak, ako vám to vyhovuje.

Môžete si vybrať z týchto možností:

Náhradné vozidlo

Poskytneme vám náhradné vozidlo na maximálne tri pracovné dni alebo do ukončenia opravy (podľa toho, čo nastane skôr).


Ubytovanie v hoteli

Ak ste kilometre vzdialený od domova a potrebujete sa niekde zložiť, nájdeme pekný trojhviezdičkový hotel (alebo ekvivalent) a poskytneme vám ubytovanie s raňajkami v rozsahu do troch pracovných dní.


Verejná doprava

Uhradíme náklady za vás a vašich spolujazdcov na pokračovanie v ceste prostredníctvom verejnej dopravy. Dokonca zaplatíme šoféra, ktorý sa vráti po vozidlo po skončení opravy.


Návrat do vlasti

Ak váš Nissan nebude k dispozícii do troch pracovných dní alebo ho odtiahli k najbližšiemu predajcovi Nissanu (inému ako ""vášmu""), nerobte si starosti. Európska asistenčná služba Nissan prevezie vozidlo, vodiča, pasažierov a batožinu k ""vášmu"" predajcovi.

1 Upozorňujeme, že služby uvedené na tejto strane sú dostupné len v prípade "záručnej" poruchy a nie v prípade vlastného zavinenia nehody alebo poruchy.


Podrobnosti záruky

Doba trvania záruky

Na všetky nové vozidlá Nissan sa vzťahuje záruka asistenčnej služby vozidiel Nissan, jej dĺžka závisí od typu vozidla.

Viac informácií nájdete v zmluvných podmienkach, ktoré sú uvedené v záručnej knižke, alebo sa jednoducho obráťte na svojho predajcu.