EXPERIENCE NISSAN

OBJAVTE VZRUŠUJÚCE PRÍBEHY INŠPIROVANÉ INOVÁCIAMI ZNAČKY NISSAN

VŠETKY PRÍBEHY NISSAN

NISMO PLAYSTATION® GT ACADEMY CAMP

Dočkali ste sa. Race camp je tu. Živé a online kvalifikácie sú uzavreté a nadišiel čas zistiť, čo je skutočne vo víťazoch. Majú všetky predpoklady jazdiť na pretekárskej trati a stať sa profesionálnym jazdcom? V čase od 3. do 13. októbra podstúpia súťažiaci v Abu Dhabi sériu vzrušujúcich a fyzicky náročných výziev, ktoré ukážu, kto sa stane šampiónom NISMO GT Academy. Sledujte nás, aby ste boli v obraze.


AKO SA TO PODARILO GAETANOVI DOSIAHNUŤ?

Pozrite si najlepšie okamihy z finále NISMO Playstation® GT Academy 2014 a sledujte postup Gaëtana Paletoua na vrchol, aby sa stal najnovším členom tímu NISMO.

 • Pozrite si okamih, kedy sa Gaetanov sen stal skutočnosťou.
 • Najlepšie okamihy francúzskeho finále na okruhu Castellet.

ČO PREBIEHA MYSĽOU ŠAMPIÓNA

SLEDUJTE CESTU GAËTANA PALETOUA AŽ NA VRCHOL

Intenzívna príprava. Revúce motory. Zúrivá konkurencia. Nahliadnite do života víťaza NISMO Playstation® GT Academy 2014, ktorý vymenil ovládač za skutočnú radiacu páku a volant.

ČO PREBIEHA MYSĽOU ŠAMPIÓNA

MENS SANA IN CORPORE SANO

Od života bez športu až po armádny tábor – kľúčovú zmenu pre Gaëtana predstavoval tréning a zdravá diéta. Vzdal sa každodennej konzumácie červeného mäsa a v posilňovni išiel až na maximum, len aby prekonal svojich konkurentov.

ČO PREBIEHA MYSĽOU ŠAMPIÓNA

ZVLÁDNUTIE VÝKONU NA TRATI

Gaëtan si rýchlo uvedomil, že každé vozidlo vyžaduje špecifický štýl jazdy. V prípravnom tábore sa naučil lepšie porozumieť brzdeniu a pneumatikám a lepšie cítiť odozvu vozidla na trati.

ČO PREBIEHA MYSĽOU ŠAMPIÓNA

TVRDÁ PRÁCA, JEDNOZNAČNÉ VÍŤAZSTVO

Najväčšie okamihy vzrušenia Gaëtan zažil v pretekoch posledného tábora v meste Castellet. K tomu prispel pretekársky okruh v Bedforde, kde si užil najrýchlejší čas a naučil sa jazdiť a cítiť trať vo viacerých vozidlách NISMO.

ČO PREBIEHA MYSĽOU ŠAMPIÓNA

V RÝCHLOM PRUHU K VÄČŠÍM ÚSPECHOM

Po poslednom zhodnotení kondície sa Gaëtan teší, že zistí, ako ďaleko sa dostal. A rovnako chce vyskúšať trate Programu rozvoja jazdcov v skutočných pretekárskych podmienkach. Od vozidiel GT3 a superáut V8, až po legendárne trate ako Le Mans – Gaëtan túži po nových skúsenostiach.

PROGRAM ROZVOJA JAZDCOV

MIESTO, KDE SA ŠAMPIÓNI NISMO PLAYSTATION® GT ACADEMY STALI SKUTOČNÝMI HVIEZDAMI NISMO.

Odložiť ovládač, hor sa do pretekárskeho tábora: od čistých jazdeckých zručností, cez fyzické tréningy až po duševnú prípravu – sledujte, ako sa hráči pripravovali na to, aby sa stali skutočnými profesionálmi.

SLEDUJTE GAETANA NA CESTE NA VRCHOL

  POZRITE SA DO CENTRA DIANIA SÚŤAŽE PROSTREDNÍCTVOM NAJNOVŠÍCH EPIZÓD, KTORÉ SLEDUJÚ POSTUP NAŠICH AŠPIRANTOV NA PROFESIONÁLNYCH PRETEKÁROV

  POZRITE SI EUROSPORT MASTERCLASS

  NA CESTE DO DUBAJA

  Maximálne napätie, maximálna snaha a jediný cieľ: stať sa korunovaným šampiónom v 24-hodinových pretekoch Dubaj 2015.
  Kto sa dostane až na vrchol?

  OBJAVTE VŠETKO O NISMO

  Od surových faktov až po dôkazy v akcii – objavte kompletný rad vozidiel a ponorte sa do sveta NISMO v plnej rýchlosti.

  ZOZNÁMTE SA SO ŠELMAMI

  PRESKÚMAJTE RAD VOZIDIEL NISMO

  SLEDUJTE DISKUSIU
  #GTACADEMY